תחרות הדיג הארצית "ישראפיש": במקום הראשון קבוצת Karasiki

הסתיימה בהצלחה התחרות הארצית לדייג ספורטיבי ביזמת עמותת "ישראפיש" בחופי איגוד ערים כינרת. במקום הראשון זכתה Karasiki שדגה 98 קרפיונים, במשקל כולל של 229 ק"ג. את הקרפיון הגדול ביותר בתחרות במשקל 10 ק"ג, תפסה קבוצת Carp Ro. צילום: עמותת "ישראפיש"

לאחר 125 שעות ללא הפסקה, בסערה, בגשם, ברוח ובקור ולאורך כל שעות היממה, כולל לינה בחוף, הסתיימה בהצלחה התחרות הארצית לדייג ספורטיבי ביזמת עמותת "ישראפיש", בחופי איגוד ערים כינרת.
את התחרות סיימו 16 קבוצות מקצועיות, מכל הארץ, כאשר במקום הראשון זכתה קבוצת Karasiki שתפסה 98 קרפיונים, במשקל כולל של 229 ק"ג. את הקרפיון הגדול ביותר בתחרות במשקל 10 ק"ג, תפסה קבוצת Carp Ro. סה"כ בכל ימי התחרות נתפסו 820 קרפיונים במשקל כולל של 1728 ק"ג. כל הדגים שנתפסו הוחזרו למים לאחר שקילתם ע"י השופטים.
אנדריי מזלין, יו"ר עמותת "ישראפיש", שניהלה את התחרות אמר, כי למרות מזג האוויר הגשום והסוער והקור העז שהיה במהלך השבוע, הצוותים המשיכו לדוג ללא הפסקה, במטרה לתפוס את הדגים במשקל הכולל הגדול ביותר, כאשר המינימום לשקילת דג הינו 1 ק"ג. עפ"י תקנות התחרות, אסור למתחרים לעזוב את המתחם שסומן להם על החוף בכל ימי התחרות.
עידן גרינבאום יו"ר איגוד ערים כינרת ברך את המשתתפים, הזוכים ומארגני התחרות ואמר, כי המטרה הינה להמשיך ולקיים תיירות ואירועי ספורט באגם הלאומי, גם בעונת החורף, בתקווה כי השמיים יפתחו וניתן יהיה לקיים גם את תחרות הדייג הבינלאומית המסורתית. הוא ציין כי מנהלי וצוותי החופים סייעו לקיומה של התחרות חרף התנאים הקשים השבוע, והזמין את הקהל להגיע לנפוש ולבלות סביב הכינרת. חופי איגוד ערים כינרת בהם התקיימה התחרות: חלוקים, לבנון, כורסי, צאלון, גולן, דוגית ואמנון.

דרבים העמקים: עפולה תארח את נוף הגליל ב-"בסוכריה"

|

כדורגל: ניצחונות לנוף הגליל ולעפולה

|