תחייכו: כללית סמייל פתחה מרפאה חדשה בעפולה

המרפאה מצטרפת ל- 102 מרפאות הרשת הפרוסות ברחבי הארץ, כמו גם למרפאה הנוספת בעפולה, הפועלת ברח' הגן 23

כללית סמייל, רשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל, פתחה מרפאה נוספת בעפולה לרווחת התושבים בשדרות יצחק רבין 20.
מרפאת עפולה רבין החדשה מצטרפת ל- 102 מרפאות הרשת הפרוסות ברחבי הארץ, כמו גם למרפאה הנוספת בעפולה, הפועלת ברח' הגן 23 מזה שנים רבות.
המרפאה החדשה היא בניהולן של ד"ר שלומית ברגיל, המנהלת הרפואית, חסי דדון, המנהלת האדמיניסטרטיבית ואילנית רון, הסייעת האחראית.
המרפאה כוללת צוות רופאים מקצועי ומנוסה האמון על מגוון הטיפולים במרפאה: טיפולי שיניים אסתטיים, טיפולי שיניים משמרים (בסיסיים), יישור שיניים (אורתודונטיה), רפואת שיניים לילדים ושיקום הפה.<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>



ד"ר שלי מודעי, מנהלת מרחב צפון: "המרפאה החדשה בעפולה רבין, ערוכה לתת שירות מקצועי, בטוח ומוקפד גם בימים אלה, בצל הקורונה. אנו דואגים לחיטוי המרפאה והחדרים כל העת, מיגנו את הצוותים שלנו ותדרכנו את עובדי המרפאה בהתאם למציאות החדשה, כך שנוכל לשמור על בריאות הציבור ועל בריאות הצוות המטפל הכל בהתאם לנהלי בטיחות והגנה מוקפדים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר כמצופה מרשת מרפאות השיניים הגדולה בישראל וכחברת בת של שירותי בריאות כללית, ארגון הבריאות הגדול בישראל".

 

 

המלאכים של המרכז הרפואי העמק

|