שנה של עשייה: סמי זעפרני נפרד ממגדל העמק 

הוא החל את עבודתו בעיר כשהיה בן 28 בתור מפקח בוועדה המקומית לתכנון ובנייה ועם הזמן התקדם לניהול הוועדה. כעת, הגיע הזמן להיפרד: "שמחתי להנות שותף בהתפתחותה של מגדל העמק. זכיתי ללמוד ולהתפתח אישית ומקצועית", הוא אמר השבוע. צילום: מגדל העמק

סמי זעפרני הוא אחד האנשים המוכרים בנוף של עיריית מגדל העמק. זעפרני (58) החליט אחרי 30 שנות עבודה בעירייה לסיים את עבודתו מסיבות אישיות.
את דרכו בעיריית מגדל העמק החל בגיל 28 ומאז ועד היום תרם מהידע והניסיון למען העיר. "הגעתי לעירייה מיד לאחר סיום לימודי אדריכלות בבית הספר להנדסאים בטכניון בשנת 1989, לתפקיד מזכיר הוועדה המקומית לתכנון ובניה" אמר זעפרני והוסיף: "התקדמתי לניהול הוועדה, תפקיד אותו ביצעתי כ-30 שנה במקביל לארבע שנות עבודה באגף הנדסה כמנהל פרויקטים מטעם הרשות המקומית וכסגן מנהל אגף הנדסה. את מגדל העמק הכרתי מעט ועם הזמן ממש התאהבתי בעיר, בתושביה ומנהיגיה.


[dfp name="728×90" height="728" width="90"]


זעפרני: "למדתי והתפתחתי אישית ומקצועית במגדל העמק". במהלך העבודה עבד זעפרני בעיקר עם מהנדסי העיר טוני סינגר, רונן פלג ואריאל טוויטו, מחזיק תיק ההנדסה נחום אסולין וראשי הערים שאול עמור ז״ל ואלי ברדה: "היה לי קשר ישיר עם ראש העיר אלי ברדה וקשר מעולה. ראש העיר מוביל ומנהיג את מגדל העמק בתבונה ובדגש על המשקל שנתן לדעת אנשי המקצוע בנושאים מקצועיים תכנוניים. הדיונים תמיד היו מעין "סיעור מוחות" שכל אחד יכול להביע את דעתו ולהשפיע על קבלת ההחלטה וזה לא מובן מאליו. בכל פגישה עם חברים למקצוע אם זה בימי עיון או בהשתלמויות תמיד התגאיתי ביחס ובגיבוי שאני מקבל מראש העיר, גיבוי מקצועי ואישי". זעפרני סיכם: "התאהבתי בעיר ובתושביה וקשה לעזוב אבל מסיבות אישיות אני צריך להיות יותר בבית לכן אעבוד כעצמאי במשרד תכנון אדריכלי וניהול פרויקטים בבניה שהקמתי בביתי".