שיתופי פעולה בין המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ללשכת התעסוקה

משה בן עמי, מנהל לשכת התעסוקה בנוף הגליל ואת יועצת ההשמה ליטל טבול התארחו במכללה על מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל ומנהלת לימודי החוץ והכשרה מקצועית, רינת וייסבאום. צילום: יח"צ

החיבורים ושיתופי הפעולה בין המכללה הטכנולוגית נוף הגליל ולשכת התעסוקה בנוף הגליל מתהדקים ומתרחבים. מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל ומנהלת לימודי החוץ והכשרה מקצועית, רינת וייסבאום אירחו לפני מספר ימים במכללה את משה בן עמי, מנהל לשכת התעסוקה בנוף הגליל ואת יועצת ההשמה ליטל טבול. מרב הדגישה בדבריה את חשיבות הרחבת מעגלי שיתופי הפעולה במיוחד בימים אלה בהם האבטלה גואה ומטה לחמם של רבים נשבר, "למכללה כידוע יש להציע מגוון קורסים ברמה מקצועית גבוהה ביותר, אמרה מרב והוסיפה כי דווקא בעת הקשה הזו לציבור הישראלי בו בעקבות מגפת הקורונה אנשים פועלים לבחינת עבודות חדשות, המצריכות הכשרה מקצועית אשר תאפשר בידם החדשות מקצועית ראויה".
רינת וייסבאום ציינה את הקשר המיוחד עם לשכת התעסוקה והעבודה השוטפת: "אנו עובדים בשיתוף פעולה מבורך, בקורסים מתוקצבים כמו קורס עיבוד שבבי, שהינו קורס יוקרתי בעתיד להיפתח בחודש הקרוב. גם תוכנית 'שוברים להכשרה מקצועית' פועלת במכללה בשיתוף פעולה מלא למשל בקורסים, מזכירות רפואית, הנהלת חשבונות, ניהול מלאי ורכש, חשמלאי מוסמך ועוד".
מנכ"לית המכללה, מרב ששון אמויאל שיתפה על פי חזונה, כי בכוונתה לפתוח ביחד עם לשכת התעסוקה קורסים לאימהות חד הוריות, קורסים ופרויקטים לקידום אוכלוסיות מיוחדות וכן קורסים לאוכלוסיות עולים חדשים.
משה בן עמי, הודה על המפגש וציין לשבח את הקשר המצוין בין הלשכה בראשה הוא עומד למכללה.