רשת פרופיט מגיעה לעפולה: מתחם כושר ענק במחירי לואו-קוסט

מתחם עם עשרות מכשירים, סטודיו פתוח לאימונים עצמאיים, ספינינג וירטואלי, מתחם לנשים, סטודיו ענק לפילאטיס, עיצוב, ויוגה, מלתחות מרווחות, מערכת סאונד משוכללת והכי חשוב: אין צורך ב-"חתונה קתולית" המחייבת אתכם לשלם ולהתחייב על מנוי ארוך טווח. בשישי הבא: אירוע חשיפה למועדון הכושר Profit עפולה. אז תעדכנו את היומן שלכם ו"תזיזו" את עצמכם לסניף. צילום: יוסי גלובה

בקרוב תפתח רשת חדרי הכושר Profit- חדרי כושר פרימיום בשיטת ה-low cost, סניף מרווח וחדיש בעפולה. הסניף, אשר מתפרש על פני כ- 2000 מ"ר, ממוקם במרכז העיר – בבניין מס הכנסה, מול סניף הביטוח הלאומי.
המועדון מציע ללקוחותיו חדר כושר ענק עם הציוד הטוב ביותר בעולם. בסניף יהיו עשרות עמדות כוח חדשניות, מתחם משקולות חופשיים ענקי, מכשירי סלקטורים הטובים בעולם, עשרות מכשירי ריצה ואלפטיקלים, סטודיו פתוח לאימונים עצמאיים, ספינינג וירטואלי, מתחם לנשים בלבד, מתחם קרוספרו לאימונים פונקציונאליים מתקדמים, סטודיו ענק הכולל שיעורי פילאטיס, עיצוב, יוגה, קיקבוקסינג, אימון רצועות, זומבה ועוד.


אמיר סעודי מנהל הסניף: "לא חוכמה רק להוריד מחירים. החוכמה היא לספק איכות לצד המחיר הנמוך. הקמנו מועדון איכותי בכל פרמטר, באיכות וכמות המכשירים, בגודל הסטודיו, באיכות ונוחות המלתחות, במיזוג איכותי, מערכת סאונד משוכללת ועוד. כשבאים ורואים – מבינים".עוד במתחם: מלתחות מרווחות  וכל זאת במחיר חודשי קבוע ללא קנסות יציאה.
המועדון בעפולה הוא הסניף הצפוני ביותר של רשת פרופיט לעת עתה. פרופיט, שהביאה את מהפכת הלואו-קוסט לתחום הכושר הושקה לפני כארבע שנים ומונה כיום 20 סניפים. היא צפויה לפתוח עשרה סניפים נוספים במהלך השנה הקרובה.

• "תראו- תבינו"

יובל ליבלינג, הבעלים של הרשת, בעל ניסיון של כ- 20 שנה בעולם הכושר, הושפע רבות מהמחאה החברתית שפרצה בשנת 2011 והחליט כי לישראלים מגיע ליהנות מכושר ואורח חיים בריא, ללא שבירת תכניות חסכון, עוגמת נפש או "חתונה קתולית" עם חדר הכושר.ליבלינג: "כמעט כל רשתות חדרי הכושר הגדולות, גובות מחיר מופרז. בהתאם לכך, מציעה פרופיט מחירים קבועים, דמי רישום נמוכים וביטול חברות באמצעות אתר האינטרנט, הסמס, והפייסבוק בכל עת ללא התחייבות וללא קנסות יציאה".

רשת פרופיט עם מחירי לאו קוסט מגיעה לבירת העמק
רשת פרופיט עם מחירי לאו קוסט עכשיו גם בבירת העמק

אמיר סעודי מנהל הסניף: "לא חוכמה רק להוריד מחירים. החוכמה היא לספק איכות לצד המחיר הנמוך. הקמנו מועדון איכותי בכל פרמטר, באיכות וכמות המכשירים, בגודל הסטודיו, באיכות ונוחות המלתחות, במיזוג איכותי, מערכת סאונד משוכללת ועוד. כשבאים ורואים – מבינים".
עוד הוסיף סעודי: "אני מזמין את כולם להירשם וליהנות ממחירי טרום פתיחה מיוחדים. כמו כן אני  מזמין את כולם להגיע ולהתרשם מהמועדון באירוע החשיפה שיערך בין השעות 9-15 בתאריך 25.8.

 

 

מבעד לעדשה של יונתן

|