קהילת ההייטק התגייסה לעזור למשפחות נזקקות בחודש הרמדאן

ערבות הדדית: 150 סלי מזון נתרמו על ידי החברה ביפיע ובאקסל וישובים נוספים בעמק. צילום: יח"צ

חברת ההיי-טק KLA ממגדל העמק תרמה בחודש הרמדאן 150 סלי מזון למשפחות נזקקות. התרומה של KLA הגיעה למשפחות ביפיע, אכסאל וישובים נוספים הסמוכים למשרדי החברה במגדל העמק.
"KLA ישראל תורמת באופן קבוע לקהילה בקרבה היא חיה בתחומים שונים, ובמהלך החודשיים האחרונים תרמה מאות ארוחות לתושבים נזקקים במגדל העמק", אומרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי אנוש, KLA ישראל. "יחד עם זה, עד היום התרומות שלנו לחברה הערבית התמקדו יותר בעולם האקדמי – תרומות לסטודנטים מצטיינים וכד'. לכן, נענינו בשמחה וברצון ליוזמה שמובילה Co-Impact, אשר מלווה אותנו כבר 3 חודשים, ופותחת לנו את הדלת ואת הראש ליוזמות חדשות".לאחרונה, חתמה KLA על הסכם לשיתוף פעולה  עם Co-Impact, כאשר האחרונה תלווה את KLA במהלך 3 השנים הבאות, בתהליכי גיוס והכלה של עובדים מן החברה הערבית. מדובר במיזם לאומי בו תומך גם הנשיא רובי ריבלין ומטרתו לסייע למעסיקים לזהות כדאיות עסקית, הזדמנויות וחסמים, לקבוע יעדים ראליים ומדדים שנתיים להגדלת מספר המועסקים מן החברה הערבית.
"אנחנו גאים להימנות על קבוצה של ארגונים מובילים במשק הישראלי אשר הצטרפו למיזם לאומי זה ולעבוד בשיתוף פעולה עם Co-Impact, על מנת להגדיל משמעותית את מספר המועסקים  מן החברה הערבית ב- KLA" אומר אורי תדמור, נשיא KLA ישראל. "התחלנו  להוביל יחד תהליך ארוך ועמוק במטרה להקים תשתית מתאימה לשימור העובדים הערבים בחברה ולהעסקת עובדים חדשים, ואנחנו מצפים כי בעקבות התהליך תגדל המודעות ל- KLA בחברה הערבית, וכי בעתיד נדע להגיע למועמדים רלוונטיים רבים ונמשיך לצמוח יחד."