עפולה: עשרות מכלי אצירה חדשים פוזרו ברחבי העיר

עיריית עפולה בשיתוף אשכול 'גליל-עמקים' פיזרו בחודש האחרון עשרות מכלי אצירה לאשפה ביתית וקרטונים במוקדים רבים ברחבי העיר. בקרוב: השקת תכנית עירונית חדשה לפינוי גזם וגרוטאות לפי אזורים. צילום: עיריית עפולה

עיריית עפולה באמצעות אגף שפ"ע מגדילה את מספר מכלי האצירה לאשפה וקרטונים לנוחיות התושבים. במסגרת שמירה על חזות העיר וניקיונה הוצבו בחודש האחרון עשרות מכלי אצירה חדשים ומעוצבים לפינוי אשפה, רובם במוקדים חדשים ברחבי העיר ובשכונות הוותיקות. מדובר בפרויקט משותף עם אשכול גליל-עמקים שעלותו עשרות אלפי שקלים.
עוד פוזרו מחזוריות חדשות עם נפח גדול ומראה חדש ושונה מהרגיל לפינוי קרטונים. היתרון הגדול של המכולות החדשות בשונה מהמכולות הישנות, שניתן לזרוק קרטונים רק לאחר השטחתם כך יוכלו התושבים לזרוק כמות גדולה יותר של קרטונים פנימה.
כמו כן מתכוונת עיריית עפולה להשיק קמפיין עירוני מקיף מיד אחרי החגים שבו תציג את התכנית העירונית החדשה לפינוי גזם וגרוטאות במסגרתה תחולק העיר לחמישה אזורים מרכזיים שלכל אחד מהם תתאפשר הוצאת גזם וגרוטאות פעמיים בשבוע. התכנית העירונית תלוו בהסברה מאסיבית לאחריה תבצע העירייה אכיפה ומתן דוחות אם תידרש לכך.
מנכ"ל העירייה שלום שלמה אמר: "הפרויקטים מהווים נדבך נוסף בשמירה על חזות העיר וניקיונה. מכלי האצירה החדשים הכוללים מוטמני קרקע ומונחי קרקע הם חוליה נוספת בשרשרת הצעדים שהעירייה נוקטת ומקדמת לטובת הנושא החשוב. אני קורא לתושבים להיות שותפים ולשמור יחד אתנו על הניקיון ברחבי העיר". 

 

התאטרון חזר לעפולה

|

'כוחה של האמנות'

|

המדור הכלכלי: המעבר לשעון חורף, רווח או הפסד?

|