עפולה: יהונתן חזי ינהל את ביה"ס אורט יהודה

"האתגר שלנו הוא מיצובו של בית הספר כמוביל בארבעה תחומים חיזוק הפן התורני, אקלים חינוכי מיטבי, שיפור הישגים לימודיים בדרך לתעודת בגרות איכותית והמשך לשירות משמעותי בצה"ל", מצהיר חזי

יהונתן חזי מציין בימים אלה ח"י שנים בתחום החינוך. חזי, בן 39 נשוי ואב לשלושה, נולד בעפולה החל את דרכו בשליחות חינוכית למשך שנה בטולוז צרפת, ולאחר מכן עשה את צעדיו הראשונים כמורה כאשר מונה למורה בביה"ס בן צבי בגבעת המורה. בהמשך ניהל במשך 9 שנים את ביה"ס ארבל בנצרת עילית שעמד על סף סגירה ובמהלך כהונתו שוקם ואף זכה בפרס החינוך המחוזי לשנת הלימודים תשע"ד.
בחודש יולי האחרון זכה חזי במכרז לניהול בית הספר כמעט במקביל לזכייתה של רשת החינוך "אורט ישראל" שלקחה את ניהול בית הספר השש-שנתי המרכזי של הזרם הממלכתי-דתי בעפולה.

"האתגר שלנו הוא מיצובו של בית הספר כמוביל בארבעה תחומים חיזוק הפן התורני, אקלים חינוכי מיטבי, שיפור הישגים לימודיים בדרך לתעודת בגרות איכותית והמשך לשירות משמעותי בצה"ל" מצהיר חזי על האתגרים העומדים בפניו ובפניי צוות המורים ועובדי ההוראה של בית הספר לקראת השנים הבאות ומוסיף: "מטרה נוספת היא לדאוג שאורט יהודה יהיה בית ערכי ומצוין לכל ילדי עפולה".
בנוסף מתכנן חזי להטמיע בבית הספר שינויים נוספים לדוגמא הקמת מגמת מוסיקה מתוך אמונה שהמוסיקה מגשרת על פערים ומחנכת למקצוענות, השקעה והתמדה וגם לקיים מדי שישי מסדר דגל בו יחולקו תעודות הצטיינות, לצד שירת התקווה והנפת דגל ישראל.
"אנו בדרך למהפכה חינוכית אמיתית" מבטיח חזי.