עפולה: חדר הכושר "פרופיט" חזר לפעילות

המתאמנים מחויבים להגיע עם בקבוק אישי, מגבת אישית, מסיכת פנים עמה יסתובבו בשטחים הציבוריים במועדון וכפפות חד פעמיות לאימוני כוח. "יש לנו אפליקציה ייחודית שמנהלת כניסה מבוקרת של מתאמנים וחיטוי המכשירים לאורך כל היום", אומרים מנהלי חדר הכושר בבירת העמק. צילום: יח"צ

כחלק מאסטרטגיית היציאה מהבידוד שכפה עלינו נגיף הקורונה, חזרו ביום ראשון האחרון חדרי הכושר לפעול תחת הנחיות של משרד הבריאות. בין חדרי הכושר אפשר לציין גם את סניפי רשת "פרופיט" הארצית בכלל וסניף "פרופיט" עפולה בפרט שהכינו תכנית חזרה בטוחה וזהירה על פי הנחיות שפרסם משרד הבריאות. היתרון הגדול הראשון של הרשת היא הסניפים הרחבים שלה הנעים בין 1,500 מטרים ואף יותר מכך.
בנוסף דאגו ברשת לפתח אפליקציה ייחודית באמצעותה יש להירשם בטרם הגעה לאימון ולמעשה ניתן לשלוט במספר מתאמנים בזמן אמת כאשר לכל מתאמן יוקצה זמן מוקצב וזאת לא לפני שהמתאמנים יבצעו מדידת חום ויחתמו על הצהרת בריאות לפי אין להם את תסמיני הנגיף.
בנוסף, מחויבים המתאמנים להגיע עם בקבוק אישי, מגבת אישית, מסיכת פנים עמה יסתובבו בשטחים הציבוריים במועדון וכפפות חד פעמיות לאימוני כוח.

שומרים על כללי ההיגיינה
פרופיט עפולה: שמירה על הנחיות משרד הבריאות ועל כללי ההיגיינה

כדי לשמור על שמירת מרחק של שני מטרים בין המתאמנים ריווחו הצוותים בין המכשירים, השימוש במלתחות אסור על פי הנחיות ובנוסף תספק הרשת מטליות אנטי-בקטריאליות בשטחי הפעילות השונים לצורך ניקוי עצמאי ותדאג לניקוי וחיטוי של המכשירים לאורך היום.
מנהלי סניף עפולה הוסיפו השבוע וציינו כי החזרה לשגרה הייתה מרגשת הן מצד הצוותים והן מצד המתאמנים: "המתאמנים מרגישים בטוחים להגיע ולהתאמן. נמשיך להקפיד על שמירת ההנחיות לטובת שמירה על ביטחונם של אנשי הצוות והמתאמנים".