עפולה: הפובליציסט עמנואל בן סבו ייסד הוצאת ספרים חדשה

בימים בהם הרשתות החברתיות לסוגיהן כמעט ומדיחות את הספר מקדמת הבמה הספרותית , החליט המחנך והסופר עמנואל בן סבו לייסד הוצאת ספרים ייחודית, מיוחדת ובעיקר מעניקה כבוד לאות הכתובה. צילום: טליה בן סבו

הקמת הוצאה לאור חדשה בימים בהם מספידי האות ומבכי הפיסקה נושאים משאם ברמה ומקוננים על קבורת הספר הסטנדרטי, עם הכריכה והדפים, עם הסימנייה והמבוא, נראית כמעשה לא אחראי.
לא כך חושב המחנך, הסופר, המשורר והפובליציסט עמנואל בן סבו מעפולה אשר מציין בימים אלה את הוצאתו לאור של הספר החמישה עשר בהוצאת הספרים אשר הוא עומד בראשה: "עכשיו אפשר", הוצאת ספרי איכות.
"אני מאמין גדול בספרים על אף 'ההלוויות' הנערכות חדשות לבקרים לספרים, ממש ספרים 'כמו של פעם', ספרים שניתן ללטף את הכריכה שלהם, להריח את הדפים, להתרפק על העלילה תוך הצמדת הספר לחיק, לכעוס על גיבור העלילה ולהניח את הספר ברטינה על השידה. להמתין לבצק העוגה שיתפח ולקרא עוד פרק, להשאיר את הספר פתוח על פנייך כשאתה מתחיל בסבב נחירות עדינות. לכן החלטתי לייסד את הוצאת הספרים: "עכשיו אפשר".

הספרים החדשים שיצאו בהוצאת ספרי האיכות: "עכשיו אפשר".
הספרים החדשים שיצאו בהוצאת ספרי האיכות: "עכשיו אפשר".

מאז הקמת ההוצאה המעניקה ליווי אישי מרגע ההחלטה להוציא הספר לאור ועד לקבלת הספר המושלם, יצאו עד כה חמישה עשר ספרים חדשים.
הספר החמישה עשר היוצא בימים אלה בהוצאה הינו ספרו של העיתונאי הבכיר והוותיק, בנו גואל, "קול פעם מחדש". לקראת שבוע הספר העברי יצאו בהוצאת הספרים "עכשיו אפשר" הספרים: ספר תיעוד "ילדותי הנעדרת", ספר ילדים  "אנדור" , ספר שירה "איש בלי קירות" ,ספר פרוזה מקור " במקום הנכון של הלב". ממשיכים להרחיב את ארון הספרים בכל הסוגות מתיעוד, ספרות ילדים, פרוזה, שירה ועוד", אומר בן סבו.