עפולה: בשחקים מתכוננים לאירועי קהילה קיציים

במקביל לפעילויות ביה"ס של החופש הגדול, שמתקיימות בשיתוף מח' החינוך בעירייה, בשחקים יקיימו פרויקטים ואירועי קהילה שונים וקייטנות מקצועיות במהלך החופש. המחשה: שחקים

בימים אלו, ימי ה-"קורונה טיים", וסיום שנת הלימודים, מתכוננים בשחקים עפולה במרץ לקראת חודשי הקיץ. לאחר החודשים האחרונים במהלכם עברו החוגים והפרויקטים השונים ללמידה מרחוק, שוקד עתה הצוות לבניית מערכת כוללת של פנאי, העשרה תרבות וספורט לכלל האוכלוסייה, בהתאם להנחיות.
בהמשך להודעת סיום השנה במערכת החינוך מכין הצוות הרחב מגוון פרויקטים שונים שיתנו מענה מיידי להורים וילדים בתקופת החופש הגדול. מעבר לפרויקט המרכזי "בתי הספר של החופש הגדול" שיתקיים בשיתוף עיריית עפולה ומחלקת החינוך בעיר, עובדים עתה על הקמה מיידית של פרויקטים ואירועי קהילה שונים, חוגים שיתקיימו גם במהלך החופש הגדול וקייטנות מקצועיות שיצאו לפועל בהתאם להנחיות של משרד הבריאות.
דניאל בן, מנכ"ל הרשת: "במיוחד בשנה הנוכחית אנו עדים למקומו של החינוך הבלתי פורמאלי שבא לידי ביטוי בצורה מופלאה בשטח. זה הוכיח את עצמו. הקשר הישיר של הילדים והמבוגרים עם המדריכים והמשך החוגים השונים עזר למאות ילדים להמשיך בשגרה הנכונה להם ולהתמקד בדברים שהם אוהבים. החוזק המנטלי הזה שמביא עמו החינוך הבלתי פורמלי לא יסולא בפז ולכן כבר בימים אלו אנו נערכים לעשייה מגוונת בשטח, לאירועים, לקייטנות, לצהרונים ולחוגים בתחומים שונים על מנת לתת את המענה המקיף ביותר לכל שכבות הגיל באוכלוסייה".