עפולה: אלפים חגגו בפסטיבל הבירה

שפים מפנקים בדוכני האוכל, עשרות דוכנים של סוגי בירות, הופעות של DJ'S ופבלו רוזנברג אחד קיבלו את פניהם של אלפי התושבים שנהנו מפסטיבל באווירה של חו"ל

פסטיבל הבירה שהתקיים לפני כשבוע בפארק הרכבת בעפולה אירח אלפים מתושבי עפולה והעמק שבאו לחגוג את ט"ו באב באווירה של חו"ל. לאורך שדרת הפארק, הוקמו דוכני אוכל של שפים במשאיות 'פוד-טראקס' וברמנים להטטו בעשרות דוכנים של סוגי בירות מקומיות ובינלאומיות. את האווירה דאגה להרים די ג'יי גל רודיטי שאירחה את הזמר המקומי נהוראי, כאשר בשיאו של הערב עלה פבלו רוזנברג להופעה מדויקת לחגיגת ט"ו באב.

הפסטיבל הגדול, שהיה אחד מרגעי השיא של תכנית הקיץ שכללה 360 אירועים, הופק על ידי אגף תרבות בעירייה ורשת 'שחקים', אירח קרוב לעשרת אלפים תושבים, מקטנים עד גדולים, שהגיעו לחגוג באווירה בלתי נשכחת. "מדובר באחד מרגעי השיא של תכנית אירועי הקיץ" אמרו יניב בוגנים, מנהל אגף תרבות ודניאל בן מנכ"ל רשת 'שחקים', "האירוע הזה היה מדויק לעיר שלנו והאווירה כאן פשוט באנרגיות של חו"ל". 

ראש העיר אבי אלקבץ: "לראות את אלפי התושבים שהגיעו לכאן כל כך מאושרים, מראה לי שאנחנו בכיוון הנכון. רבים מהתושבים ביקשו שנקיים את הפסטיבל על בסיס קבוע וברור שנמשיך במסורת של אירועי המדרחוב, פסטיבל בירה לצד אירועי תרבות נוספים לכל שכבות האוכלוסייה כפי שהיה הקיץ הזה". 

"היום שאחרי": תערוכה מרתקת בספרייה בעפולה

|

לראשונה! טרום טקס פרסי אופיר גם בעמק המעיינות

|