עפולה: אלפים חגגו בפסטיבל הבירה

עשרות דוכנים של סוגי בירות, קוקטיילים מגניבים, שפים מפנקים במשאיות אוכל, מתוקים לילדים, הופעות של DJ'S ושתי הופעות ענק של לירן דנינו ועברי לידר קיבלו את פניהם של אלפי התושבים שנהנו מפסטיבל באווירה של חו"ל

"פסטיבל הבירה 2021" שהתקיים לפני כשבוע בפארק הרכבת של בירת העמק אירח אלפים מתושבי עפולה והעמק שבאו לחגוג את ט"ו באב באווירה של חו"ל. לאורך שדרת הפארק, שאירח כמה ימים קודם לכן פסטיבל נוסף של מוזיקת ג'אז, הוקמו דוכני אוכל של שפים במשאיות 'פודטראקס' וברמנים להטטו בעשרות דוכנים של סוגי בירות מקומיות ובינלאומיות וקוקטיילים צבעוניים. את האווירה דאגו להרים די-ג'ייס אלון ויינר וגל טובי מקפיצים לצד איש התקשורת דניאל ציוני שהנחה את הערב כאשר בשיאם של שני הערבים נהנו האלפים מהופעות של הזמרים לירן דנינו ועברי לידר שהופיעו על במת ענק בהופעות מדויקות לסופ"ש אהבה של ט"ו באב.

ראש העיר אלקבץ מתכבד בכוס בירה בפסטיבל
ראש העיר אלקבץ מתכבד בכוס בירה בפסטיבל

"פסטיבל הבירה 2021" הופק על ידי אגף התרבות בעירייה במסגרת אירועי הקיץ "עפולייק" ואירח השנה כעשרים אלף מבלים, מקטנים ועד גדולים, שהגיעו לחגוג באווירה בלתי נשכחת במהלך שני ימי הפסטיבל. יניב בוגנים, מנהל אגף התרבות אמר: "מדובר באחד מרגעי השיא של אירועי הקיץ 'עפולייק' והאווירה לאורך היומיים הייתה של פסטיבל בחו"ל".
ראש העיר אבי אלקבץ: "לראות את אלפי התושבים שהגיעו לבלות בפארק הרכבת כל כך מאושרים זה הפידבק הכי משמח שאנו יכולים לקבל. עוד צפויות לתושבים הופעות ופסטיבלים גדולים לכל שכבות האוכלוסייה. הישארו מעודכנים".

פסטיבל הבירה מלמעלה
פסטיבל הבירה מלמעלה

מוסיקה היא השפה של כולנו: מפגש מוזיקלי יוצא דופן במשטרת נהלל ההיסטורית

|

האיש שבא מאהבה

|

'קורא' פה "משהו"

|