עפולה: אופק וייסמן זכה בתואר סגן אלוף ישראל בג'ודו

אופק וייסמן חבר בנבחרת ישראל זכה לאחרונה בתואר סגן אלוף ישראל ובמדליית הכסף בתחרות הארצית, שהתקיימה באולם הוולדרום בתל אביב. צילום: ראק גודו

הישג נפלא למועדון הג'ודו של רשת "שחקים": אופק וייסמן בן ה- 18, זכה לאחרונה בתואר סגן אלוף ישראל ובמדליית הכסף בתחרות הארצית, שהתקיימה באולם הוולדרום בתל אביב.
וייסמן הינו מדריך בבית הספר לג'ודו "ראק ג'ודו" בניהולם של רחלי ואמיר קליין, התחיל להתאמן לפני 14 שנים במועדון הפועל במסגרת רשת שחקים עפולה. במהלך השנים התמודד אופק בתחרויות ארציות ובינלאומיות וקטף תארים רבים ובימים אלה הגיש בקשה לקבל מעמד והכרה של ספורטאי הישג בצה"ל, על מנת שיוכל להמשיך להתאמן, להתחרות ולייצג את העיר עפולה ואת מדינת ישראל בתחרויות הסבב האירופאי והעולמי במהלך השרות הצבאי ואולי בעתיד אף להגשים את החלום ולזכות במדליה אולימפית.
חשוב לציין כי לצד ההישגים שקטף וקוטף וייסמן לאורך השנים, רבים ורבות מחניכי ביה"ס לג'ודו הפועל בעיר, הצליחו בעבר לקטוף תארים משמעותיים שהביאו הרבה כבוד לעיר עפולה. בימים אלו ביה"ס ממתין לאישור חזרה לאימונים והחוגים בארבעת הסניפים שבעפולה ולהמשך הפעילות של ענף הג'ודו.
אמיר קליין מאמנו של וייסמן אמר: "מדובר בהישג נפלא של אופק בעקבותיו קודם לנבחרת ישראל בוגרים. אני מקווה שבעקבות הזכייה, אופק יקבל את התקן כספורטאי הישג בצה"ל וימשיך לייצג אותנו בזירות הגדולות בעולם. אנו רוצים לסגור מעגל ולראות איך הילד מעפולה שעלה על המזרון לראשונה בגיל הגן, צומח ומביא לישראל עוד מדלייה באולימפיאדה. הוא ללא ספק הבטחה לג'ודו הישראלי".