עונה חלומית: קבוצת נערים ב' של גלבוע/מעיינות אלופת המדינה

הקבוצה הלוהטת של עידן אוסטרייך סיימה עונה מטורפת שכוללת זכייה באליפות כתות ט' לבתי הספר מחוז צפון, זכייה היסטורית בגביע המדינה לנערים ב' וכעת גם באליפות המדינה (ניצחון כפול מול מכבי ת"א). המאמן אוסטרייך: "יש פה ילדים מדהימים שמעבר לקטע המקצועי, יש בהם הרבה ערכים וגם הבנה מה זה להיות ביחד-וזה מה שעזר להם להצליח במגרש." צילום: האתר הרשמי של המועדון

עונה מושלמת: קבוצת נערים ט' לאומית של גלבוע/מעיינות סגרה השבוע עונה חלומית עם 'טריפל' זכיות כאשר היא זוכה באליפות המדינה לנערים ב' לאחר ניצחון כפול בסדרת הגמר על מכבי ת"א.  הקבוצה רשמה ניצחון 78:64 על מכבי ת"א בגומלין, אחרי משחק דרמטי והופעה הרואית של החבר'ה מגלבוע שעשו את זה עם המון אופי ונחישות ונהנו מתמיכה אדירה של הקהל.

המנצחים על החבורה הלוהטת הם עידן אוסטרייך, אסף שלי, אלון תמיר, רועי רוטקוף והמנכ"ל לירן וינקור. הקבוצה סיימה עונה מטורפת שכוללת זכייה באליפות כתות ט' לבתי הספר מחוז צפון, זכייה היסטורית בגביע המדינה לנערים ב' וכאמור עכשיו גם אליפות המדינה. פשוט מדהים. קלעו לגלבוע/מעיינות במשחק הגמר: יובל בר לב-25, אדיר קלעי-21, יואב ברמן -12, שגיא מויאל -11, ניב למפרט -8, סלע מוס-1.

המאמן עידן אוסטרייך, שבמשך שמונה שנים עבד עם נערים א' והשנה עבר לאמן את נערים ב' במועדון, סיפר בהתרגשות על העונה החלומית: "אנחנו נמצאים במועדון מדהים עם מנכ"ל מסור (לירון וינקור) שמעמיד לרשותנו את כל התנאים האופטימאליים על מנת להצליח, מערך שלם שכולל תזונאית, מאמני כושר, מאמנים מנטאליים ועוד הרבה דברים אחרים מסביב. באמת מערכת ברמה הכי גבוהה שאני מכיר".

לגבי השחקנים, עצמם, הוסיף המאמן אוסטרייך: "יש פה ילדים מדהימים שמעבר לקטע המקצועי, יש בהם הרבה ערכים וגם הבנה מה זה להיות ביחד. יש להם מוסר עבודה מדהים. הם למדו להתגבש ליחידה אחת, למדו ליהנות ביחד ולמדו לעזור לחברים שלהם להיות טובים יותר. בסופו של דבר כל הערכים האלה עזרו להם להתרכז בכדורסל ולהצליח גם במגרש".

גלבוע/גליל: הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת פתיחת העונה

|

"השחרור של רוצ'ט חסך לנו כ-450 אלף שקלים"

|

הפועל עפולה: "הקבוצה ספגה מכה מקצועית, מצפה לנו עונה מאתגרת"

|