סגירת מעגל מרגשת במכללת נוף הגליל: הבוגר המצטיין חזר כעובד המכללה

שי גולדנברג מרגיש בבית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, שי שסיים בהצטיינות במגמת הנדסת תוכנה, חזר למכללה כעובד התמיכה הטכנולוגית. צילום: טליה בן סבו

שי גולדנברג מרגיש בבית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל. כולם מכירים את אותו בשמו כשרק לפני שנה היה סטודנט מצטיין במגמת הנדסת תוכנה.
שי נולד בנוף הגליל בה התחנך, סיים את לימודי התיכון במגמת תקשורת וחברה בבית הספר 'אלון', שירת כשריונר וכנהג טנק ב188 חטיבה 71.
"לאחר השחרור מצה"ל עבדתי ביזמות ומותג פרטי שפיתחתי נמכר כאקזיט קט. אני פטריוט ואוהב גדול של העיר שלי נוף הגליל", מספר גולדנברג, "לאחר שנה בחרתי בשמחה ללמוד במכללה הקרובה לביתי, לא רק בגלל הקרבה הגיאוגרפית אלא בעיקר בגלל רמת הלימוד הגבוהה. פגשתי במכללה צוות הוראה מעולה, שמחתי להכיר את מרכז המגמה רון להב, איש מקצוע מדהים ואדם מקסים. הלמידה הייתה חוויה".
בימים אלה לצד המשך לימודיו לתואר ראשון בלימודי הנדסאי במסלול המיוחד באוניברסיטת חיפה, שי מנהל עסק עצמאי של בניית אתרים עם חבר נוסף, עסק המעניק שירותי בניית אתרים באוסטרליה ובישראל.
"היו לי מספר הצעות תעסוקה מכובדות ומכניסות אך לאחר ההצעה שהגיעה מהמכללה לא היה לי בדל של ספק ובחרתי לעבוד בתמיכה הטכנולוגית במכללה. אני מאוד אוהב את המכללה, מחובר אליה ומבחינתי חש כאילו חזרתי הביתה".
מנכ"לית המכללה מרב ששון אמויאל אמרה: "שי הוא דוגמה נפלאה לבוגר של המכללה. לתפקיד שנבחר היו מועמדים רבים אך בהשמה המקום הראשון כמוטו אצלי הוא היותו בוגר ומצטיין בתחומו."

 

 

 

שלום כיתה א'

|

"אנו מעניקים לחיילים משוחררים מערך תמיכה ותגבור משמעותי והתוצאות בהתאם"

|