נוף הגליל: תואר אזרחות כבוד הוענקה למנכ"ל מד"א, אלי בין

בכך, מצטרף מנכ"ל מד"א לרשימה מכובדת של אישים המחזיקים בתואר אזרח הכבוד של נוף הגליל, בניהם: ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הכלכלה אלי כהן, שר השיכון לשעבר יואב גלנט ויו"ר קק"ל דני עטר. צילום: מד"א

השבוע הוענק תואר אזרחות מיוחד לאלי בין, מנכ"ל מד"א ותושב עפולה. עיריית נוף הגליל, אשר החליטה להעניק לבין את אות בשל תרומתו לתושבי העיר והסיוע הרב של ארגון מד"א בעת משבר הקורונה.
ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, רב העיר ונציגי המועצה העניקו את אות האזרחות של כבוד לאלי בין בטקס מצומצם שנערך השבוע בעיר. ראש העיר הודה במעמד המיוחד לבין והביע הערכה גדולה לו ולארגון, וציין את פועלם המיוחד למען בריאות תושבי העיר בימי שגרה ובאופן מיוחד בימי הקורונה.
על כך, אמר פלוט: ״מנכ"ל מד"א וצוותו נרתמו להפעיל תחנות 'היבדק וסע' בשני סבבים בנוף הגליל, ובמשך כל תקופת הקורונה נענו בחיוב והתגייסו לבצע בדיקות יזומות בכל בתי האבות ובמקבצי הדיור המוגן, וזאת למרות הלחץ האדיר והעומס בו היה נתון הארגון והמנכ"ל בשיא המגיפה".
בנוסף, סיפר ראש העיר כי גם בעת שגרה פועל בין למען תושבי העיר וקידום הפריפריה. על רקע האירוע, הושק לאחרונה פרויקט חדש בעיר בשיתוף מד"א והעירייה, במסגרתו הוצבו 10 מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במרחב הציבורי, למען תושבי העיר.בכך, מצטרף מנכ"ל מד"א לרשימה מכובדת של אישים המחזיקים בתואר אזרח הכבוד של נוף הגליל, בניהם: ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הכלכלה אלי כהן, שר השיכון לשעבר יואב גלנט ויו"ר קק"ל דני עטר.
אלי בין: ״קיבלתי בחיי כמה פרסים והוקרות, ובכל זאת אני מאוד מתרגש. ההוקרה הזו אינה רק על שמי – אלא מיועדת לארגון כולו ולכל השותפים שלי, עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום – כ-30 אלף איש במספר. נוף הגליל היא אחת מהערים פורצות הדרך בביצוע הבדיקות היזומות בבתי האבות ומקבצי הדיור המוגן".
בסרטון מיוחד שהוקרן במהלך הטקס, בירך שר הבריאות, יולי אדלשטיין ואמר: "מד"א בראשותך הפך לגוף שפועל בכל רחבי הארץ ללא לאות. מאחל לנו המשך שיתוף פעולה פורה".