מרהיב: פסטיבל הכדורים הפורחים מגיע לגלבוע

בין הכדורים הפורחים שיעלו לאוויר: בלון "הראש החושב" מהולנד, "יצירת האומנות המעופפת היחידה בעולם". הבלון מגיע רק לאירועים מיוחדים ברחבי העולם. טייס הכדור הוא אייק ויסר מהולנד, הראשון בעולם להקיף את הקוטב הצפוני בכדור פורח

פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי המסורתי יתקיים ביום חמישי ושישי הבא בגלבוע, בגן הלאומי מעיין- חרוד. זו השנה השישית לפסטיבל, ואין מקום מתאים יותר מהגלבוע לתעופת כדורים פורחים על רקע נופיו המרהיבים של ההר ויערותיו, העמק ושדותיו.
עובד נור: "פסטיבל הכדורים הפורחים הוא נדבך בולט בפעילות האקסטרים המאפיינת את הגלבוע. השנה הקדמנו את הפסטיבל לימי חופשת הקיץ על מנת להפוך אותו לנגיש יותר ועונה לצרכי המשפחות. אני מזמין את תושבי הגלבוע לבוא ולהשתתף בחוויה הייחודית".
 מדובר באחד מהאירועים הססגוניים ביותר המתקיימים במוא"ז גלבוע, ולאור זאת יינתנו מחירים מיוחדים לתושבי המועצה.שיאו של הערב במופע NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים. עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש. האירוע בגלבוע יכלול גם מגוון פעילויות לכל המשפחה.


PING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מהולנד יקבעו שיא של צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד! עם חשיכה יתקיים מופע עוצמתי המשלב להטוטנים, אקרובטים, מוזיקה חיה ואלמנטים של אור לכדי אירוע קצבי וסוחף העטוף בעושר וויזואלי ומוזיקלי.
שיאו של הערב במופע NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים. עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש. האירוע בגלבוע יכלול גם מגוון פעילויות לכל המשפחה.

 הפורחים שיעלו לאוויר ניתן לראות את בלון "הראש החושב" מהולנד, "יצירת האומנות המעופפת היחידה בעולם" אשר נוצרה במטרה לעודד לחשיבה ולקדם גישור בין אנשים, קונפליקטים ותרבויות. הבלון מגיע רק לאירועים מיוחדים ברחבי העולם. טייס הכדור הוא אייק ויסר מהולנד, שהוא הראשון בעולם להקיף את הקוטב הצפוני בכדור פורח. חברת "סקיי טרק כדורים פורחים" הישראלית תנהל את תחום התעופה בפסטיבל ותציג לראשונה את הבלון הצורני הראשון בישראל "זולו הקוף המעופף" בטיסות הבכורה שלו לכבוד פסטיבל הכדורים הפורחים.