מקסימום הצלחה: הסיפור המרגש של כפיר מורג

כפיר בלאו, בוגר תואר הנדסאי במגמת תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל מנהל ביד רמה מאות עובדים במפעל "זנלכל" – וזוקף את הצלחתו לאמון ולתמיכה שקיבל מצוות המרצים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל שתמכו בו במהלך משבר אישי

"צמד מילות הקסם שלמדתי מאיתן מורג, מנהל מגמת תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מלווה אותי עד היום, המילים: 'מקסימום תצליח' היו לי למוטו ברגעי התמודדות וקושי כמו בעתות הצלחה". אומר כפיר בלאו תושב עפולה, בוגר מגמת הנדסה תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל.
בלאו, מנהל מערך הייצור במפעל 'זנלכל', אחראי על מאות עובדים הוא גם סגן מנהל התפעול. לפני תריסר שנים – בעודו משמש כמנהל משמרת במפעל 'תנובה' הוא החליט כי על מנת להתקדם בתפקידי ניהול וליצור אופק תעסוקתי איכותי בעולמות התעשייה המתפתחת, עליו ללמוד.
"היו לי מגוון אפשרויות ללמידה ובחרתי דווקא במכללה הטכנולוגית נוף הגליל. בתקופה זו גרתי בנוף הגליל ועבדתי באזור התעשייה אלון תבור, המיקום הגאוגרפי היה מצוין עבורי ומאוחר יותר הבנתי שעשיתי גם הבחירה הטובה ביותר בהכירי את צוות ההוראה במכללה, מערך התמיכה והליווי האישי", אומר בלאו.
במהלך לימודיו במכללה חווה כפיר משבר אישי, אשר הוביל אותו להחלטה להפסיק את לימודיו ולנשור. "בעודי נתון בתוך המשבר האישי, איתן לא הירפה ממני, הוא לא הסכים שאנשור מהלימודים, כל הזמן התקשר, חיזק, עודד, ייעץ, תמיד הדגיש את המנטרה, 'מקסימום תצליח', בזכותו המשכתי את הלימודים וסיימתי אותם בהצלחה".
"עד היום צמד מילות הקסם 'מקסימום תצליח' מלווה אותי כחלק מה-די.נ.א. שלי, איתן והמרצים הם סוד הקסם של המכללה. בחרתי בתעשייה וניהול כי זה התאים מאוד לצורך שלי בתעשייה וללא ספק הלמידה לא רק העשירה אותי מבחינה מקצועית אלא הייתה גם זרז לאופק ולתפקידים אותם עשיתי, עושה ואעשה," אומר כפיר.

מגדל העמק: נפתחה שנת הלימודים בהצלחה

|

"אנו מעניקים לחיילים משוחררים מערך תמיכה ותגבור משמעותי והתוצאות בהתאם"

|