מקור לגאווה

הילה ברקן, סמנכ"לית קשרי חוץ במכללה האקדמית כנרת נבחרה השבוע ברשימת נבחרות ונבחרי הצעירים המשפיעים בתנועה הקיבוצית לשנת 2019. צילום: ארזביט

הילה ברקן, המשמשת היום כסמנכ"לית קשרי חוץ במכללה האקדמית כנרת, ובנוסף לתפקיד משמשת כדירקטורית ב"שומר החדש", דירקטורית במנהלת תיירות בקיבוץ אשדות יעקב, אחראית אסטרטגיה במרכז החדשנות והיזמות של האקדמית כנרת ועמיתה בתכנית הלאומית מעו"ז, נבחרה ברשימת הצעירים והמשפיעים בתנועה הקיבוצית לשנת 2019.
ברקן מדגישה כי בליבה נמצאת העשייה היומיומית בקידום המכללה בפרט ופיתוח הפריפריה הצפונית של מדינת ישראל בכלל. הילה משמשת כסמנכ"לית קשרי חוץ במכללה, כמו גם אחראית אסטרטגיה במרכז החדשנות, בשני התפקידים אלה, הילה מקדמת את  חיבור כל הגורמים הרלוונטיים, והבאתם להצלחת המשימה.
בין היתר במסגרת תפקידה במרכז היזמות והחדשנות הפועל במכללה האקדמית כנרת, היא מספרת על הצלחת יצירתו של ממשק ייחודי המחבר את הפן האקדמי לפן הטכנולוגי-הייטקי, הצלחת הממשק מובילה לכך שכלל המהלכים הנעשים במרכז, כגון: שילוב הסגל האקדמי המקצועי או של סטודנטים בסטארט-אפים, הגשת קולות קוראים, ליווי של הסטארטאפים בכל השלבים, ביסוס קהילת חדשנות ויזמות ותהליכים נוספים מתרחשים ופועלים באופן היעיל והטוב ביותר.לאחרונה ברקן ועוד 51 מועמדים נבחרה מבין 480 מועמדים מהשדרה הניהולית המרכזית של ישראל, להיות עמיתה בתכנית מעו"ז – תכנית לאומית לפיתוח מנהיגות בישראל, במחזור י' של התכנית הלאומית.
ברקן: "אני מודה מקרב לב לכל מי שראה בי ראויה לתואר כל כך מכובד. אני חושבת שב-DNA שלי שזור הקיבוץ שלי, אשדות יעקב איחוד, נוף מולדתי ומדורת השבט הערכית לי ולמשפחתי עד היום. אני מקווה שאזכה תמיד להמשיך לפרוח בסביבה כל כך מאפשרת וחיובית ושנשכיל יחד להצעיד את המכללה האקדמית כנרת, את עמק הירדן ואת הפריפריה בישראל לגבהים הפוטנציאליים האפשריים לנו".

 

שר הבריאות יולי אדלשטיין ביקר במרכז הרפואי העמק

|

סיכום תש"פ במגדל העמק: עיר של מתנדבים

|

"אנחנו כבר מתחילים להתאהב בעפולה" 

|