מצטיינת "אורטוב" לשנת 2019: גולדי חנניה מאורט רוגוזין במגדל העמק

"הרצון לנצח, התשוקה להצליח, הדחף להגיע לפוטנציאל המלא שלך – אלו המפתחות שיפתחו את הדלת למצוינות אישית." גולדי חנניה אמרה על הזכייה. צילום: אורט רוגוזין

גולדי חנניה מביה"ס אורט "רוגוזין" מגדל העמק קיבלה בשבוע שעבר את פרס מצטיינת "אורט" בפרויקט "אורטוב" להתנדבות לשנת 2019. בשמונה השנים האחרונות מובילה גולדי את תחום ההתנדבות והמעורבות החברתית בבית הספר. במהלך עבודתה, חיברה לתכנית שכבה אחר שכבה עד שתפרה חליפה אישית של מעורבות חברתית לכל תלמידי בית הספר.

כרכזת התכנית, הטמיעה תכנית של "אורטוב" לצד תכניות אחרות ולהן הקפידה להוסיף את טביעת ידה תוך שיתוף פעולה עם המורים בצוות, תחומי דעת ובעלי תפקידים בעיר.
גולדי חנניה אמרה על הזכייה: "הרצון לנצח, התשוקה להצליח, הדחף להגיע לפוטנציאל המלא שלך – אלו המפתחות שיפתחו את הדלת למצוינות אישית. בית הספר שלנו הפך להיות מוביל בתחום הערכי – חברתי על ידי צוות שעובד בשיתופי פעולה וגיוס צוות חדר – המורים. יש עוד כברת דרך לעבור, אך בעזרת תהליך נכון נוכל להעניק לתלמידינו תחושת גאווה ושייכות לבית הספר, לעיר ולמדינתנו".

גולדי מצטרפת לרשימת המורים המצטיינים שכוללת את גדי הרמן שזכה בתואר מצטיין ארצי מטעם משרד החינוך, אלירן יהב שזכה בפרס החינוך מטעם רשת "אורט", גילה קיין שזכתה בפרס חינוך על פיתוח תכנית בתחום מורשת וחברה" וזיוית תבור שזכתה בפרס הצטיינות ארצית לחינוך ידיעת הארץ.
ראש העיר אלי ברדה בירך את המורה גולדי חנניה על ההישג וציין לשבח את ההישג חסר התקדים של חמישה מורי ביה"ס שזכו בשנה אחת ואמר: "איכות המורים היא אחת ממפתחות ההצלחה של מערכת החינוך. מורים איכותיים הם מורים לחיים, הלכה למעשה".