מינוי חדש בכללית צפון: ד"ר טנוס כורזום ישמש כמנהל הרפואי של המחוז

ד"ר טנוס כורזום יחליף את ד"ר אפרת הרלב – ברון שעברה לנהל את המרכז הרפואי בלינסון.

ד"ר טנוס כורזום מונה בימים אלה למנהל הרפואי של כללית מחוז צפון. בתפקידו האחרון שימש ד"ר כורזום כמנהל מינהלת נצרת, החליף את ד"ר אפרת הרלב – ברון שעברה לנהל את המרכז הרפואי בלינסון.
ד"ר כורזום, 60, תושב נצרת, נשוי ואב ל – 2, בוגר לימודי רפואה באיטליה באוניברסיטת בעיר טורינו ובעל תואר במנהל מערכות בריאות. הוא החל את דרכו המקצועית ברפואת המשפחה במרפאת כללית כפר מנדא ובהמשך התקדם וניהל את המרפאה במשך כ- 14 שנים. בשנת 2005 מונה למנהל מינהלת נצרת ולאחרונה מונה למנהל הרפואי של כללית מחוז צפון.


[dfp name="728×90" height="728" width="90"]


ד"ר כורזום: "מגיל מאוד צעיר חלמתי להיות רופא. אהבתי את המקצוע, בעיקר אהבתי את הנתינה, את העזרה לאחר. בחרתי ברפואת המשפחה מכיוון שיש קשר הדוק בין מטפל ומטופל. אני מאמין שהגילוי המוקדם של מחלות ובעיקר מניעת החולי עושים מהפך בחיי המטופל. אני רואה את המטופל באופן הוליסטי תוך התייחסות להיבטים נפשיים, רגשיים, סביבתיים ולא רק גופנים וחיבור גוף לנפש זה סוד ההצלחה של כל רופאה משפחה".
ד"ר מרדכי דיין, מנהל כללית מחוז צפון: "אני מברך על המינוי של ד"ר כורזום. הידע, ההכשרה וניסיון רב השנים, במגוון תפקידים ותחומים, מהווה תרומה גדולה למחוז ויביא לחיזוק משמעותי באיכות הרפואית לתושבי הצפון".
"אני נרגש לקבל את התפקיד החדש ומאמין כי עלינו לתת שירות מיטבי למטופל ולמטפל, מתוך הכלים והיכולות הקיימים . ביחד נמשיך להוביל , לשפר ולהרחיב את השירותים הניתנים לתושבי הצפון", סיכם ד"ר כורזום.