מיכה לוינוביץ ממרפאת כללית מגדל העמק: המתנדב המצטיין של כללית מחוז צפון

ד"ר אדהם יחיא מנהל המרפאה ואליס חמו המנהלת האדמיניסטרטיבית: "מיכה מהווה כתובת במרפאה לכל הנושאים הטכניים וניתן להתיעץ איתו בכל סוגיה. הוא אהוד על כל הצוות, המטופלים, והמנהלים"

מיכה לוינוביץ, ממרפאת כללית מגדל העמק הוא המתנדב המצטיין של כללית מחוז צפון. לוינוביץ, מתנדב שנים רבות בכללית, והחל את התנדבותו בטבריה ועזר בהקמת המרכז הלוגיסטי בטבריה וכבר שנים רבות מתנדב במרפאת מגדל העמק שם הוא אחראי בין היתר על ניהול לוגיסטי של המרפאה, ביצוע הזמנות ציוד ומעקב תיקונים ואחזקה של המרפאה.
צוות המרפאה יחד עם אילנה פישמן מנהלת משאבי אנוש, רפי ברום מנהל אדמיניסטרטיבי במחוז, ד"ר גיטה סני מנהלת המינהלת התכנס, תחת מגבלות התו הירוק והעניק למיכה תעודה ושי.
בהמלצות לקבלת אות המצטיין כתבו ד"ר אדהם יחיא מנהל המרפאה ואליס חמו המנהלת האדמיניסטרטיבית "מיכה מהווה כתובת במרפאה לכל הנושאים הטכניים וניתן להתיעץ איתו בכל סוגיה. הוא אהוד על כל הצוות, המטופלים, והמנהלים.
אישיותו הנעימה, סבלנותו ומקצועיותו מהווים דוגמא ומופת לכלל עובדי המרפאה".
"זהו מעמד מרגש ואני שמחה שלמרות הקורונה אנו זוכים לברך ולהוקיר את מיכה היקר על כל העשייה המבורכת שלו לאורך השנים הרבות. זכינו לעבוד עם איש יקר ומסור" בירכה אילנה פישמן מנהלת משאבי אנוש, במעמד ההוקרה.

גלבוע: שני מוקדים נוספים של שפעת העופות ברם-און

|