מטריד: שישה חולים נוספים אובחנו חיוביים לקורונה במגדל העמק

בין השישה חמישה בני משפחה ועובדת בסופר פארם. כרגע עומד מניין החולים בעיר על 31

הסטטיסטיקה מתרחבת: בעיריית מגדל העמק דיווחו לפני זמן קצר על שישה תושבים נוספים המתגוררים בעיר ושאובחנו חיוביים לקורונה. בין השישה חמישה בני משפחה ועובדת בסופר פארם.
בהודעה שפרסמה העירייה נכתב: "קיבלנו מידע על חמישה חולי קורונה שהם בני משפחה ממגדל העמק. יצחק, רעות, הלל, ליהי ורפאל נחמן רוזיליו. בדומה למקרי הקורונה הקודמים שוחח ראש העיר אלי ברדה עם המשפחה, שאל לשלומה, חיזק אותם ואיחל להם רפואה שלמה והחלמה מהירה בשם כל תושבי העיר.
בעירייה הוסיפו כי החולה היא חן בינימינוב והיא הסכימה לפרסם את שמה למען בריאות ושלום התושבים. סניף הסופר פארם בו היא עובדת נסגר לצורך חיטוי וישוב לפעילות מחר (25.03.20). כלל העובדים שהיו איתה במגע נשלחו לבידוד.משפחת רוזיליו הסכימה לפרסם את שמם למען בריאות ושלום התושבים. באשר למסלולם, טרם ידועים לנו המקומות בהם שהו בני המשפחה (ברגע שהמידע יתקבל נפיץ בערוצים הרשמיים). החקירה האפידימיולוגית מתבצעת על ידי משרד הבריאות.
כל מי שבא עם בני המשפחה במגע בשבועיים האחרונים עליו להיכנס לבידוד לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות, במוקד 5400* או במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*