מטס יום העצמאות 2020 בצל הקורונה: טייסי חיל האוויר במחווה למד"א

מחווה מרגשת ומיוחדת למתנדבי ועובדי מד"א, מילות תודה ברשת הקשר של מתנדבי ועובדי מגן דוד אדום מפיהם של טייסי הצוות האווירובטי של חל האוויר במטס יום העצמאות שהוקדש לצוותים הרפואיים . צילום: דוברות: מד"א

לפני זמן קצר, ביצעו טייסי הצוות האווירובטי של חיל האוויר מטס בשמי מדינת ישראל. השנה, בצל המאבק בנגיף הקורונה, הוקדש מטס יום העצמאות לכבודם של הצוותים הרפואיים.
כחלק מהמחווה המיוחדת של חיל האוויר, הושמעו מילות תודה מפיהם של הטייסים ברשת הקשר של מתנדבי ועובדי מגן דוד אדום:" "שלום, כאן טייסי הצוות האווירובטי של חיל האוויר. אנו מצדיעים לצוותי מגן דוד אדום, אשר עובדים לילות כימים כדי לספק מענה מהיר ומיטבי לכלל אזרחי ישראל. אנו עומדים מאחוריכם, ומאחלים לכם ולכל עם ישראל, בריאות איתנה וחג עצמאות שמח!"."ברגעים כאלה, קשה להסתיר את ההתרגשות", אמר מנכ"ל מד"א, אלי בין, "המחווה של טייסי חיל האוויר, לוחמים אשר מקדישים את חייהם למען המדינה, מעלה היום חיוך גדול על פניהם של הצוותים הרפואיים במדינת ישראל, ובהם החובשים והפראמדיקים של מד"א. אני מודה לצה"ל ולחיל האוויר על היוזמה, ומאחל לכל עם ישראל יום עצמאות שמח".