מאסר עולם ועוד חמש וחצי שנות מאסר, לנאשם שחטף ורצח את אחותו בת ה- 19

בהכרעת הדין מחודש יוני 2019 קבע בית המשפט כי "מעשי הנאשם בכללותם, העבירות הנלוות שביצע, כמו גם הברוטליות שבה נקט בעת הרצח, מחייבים את המסקנה, כי הרצח בוצע באכזריות מיוחדת ואף תוך התעללות במנוחה. המחשה: צילום- ג'ייסון מוריסון, פריאימג'ס

בית המשפט המחוזי בנצרת גזר בשבוע שעבר מאסר עולם וחמש וחצי שנות מאסר על חוסין רחאל מבית זרזיר לאחר שהורשע בשנה שעברה בחטיפה, רצח והצתת גופת אחותו רנין רחאל ז"ל בת 19 ביום רציחתה.
מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ויאאם קבלאוי ועו"ד יעל שוחט עולה כי בשל עזיבתה של רנין רחאל, את הבית ואורח החיים שניהלה, שלא היו לרוחו החליט הנאשם לרצוח אותה.
לשם כך, ביום 12/01/16 הצטייד הנאשם בפטיש ובחומר דליק, הגיע לאזור הסמוך לכפר משהד, בו הייתה המנוחה, שם חטף אותה בכוח, הובילה לחורשה מבודדת הסמוכה ליישוב חנתון ושם הכה אותה באמצעות פטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים עד שניפץ את גולגולתה. בהמשך, שפך הנאשם את החומר הדליק על המנוחה , הציתה ונמלט מהמקום.


  [dfp name="728×90" height="728" width="90"]


בהכרעת הדין מחודש יוני 2019  קבע בית המשפט כי "מעשי הנאשם בכללותם, העבירות הנלוות שביצע, כמו גם הברוטליות שבה נקט בעת הרצח, מחייבים את המסקנה, כי הרצח בוצע באכזריות מיוחדת ואף תוך התעללות במנוחה. הנאשם לא שעה לתחנוני המנוחה והכה אותה באמצעות הפטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים, עד שניפץ את גולגולתה. הנאשם לא הסתפק בכך, שפך על המנוחה חומר דליק והציתה.
כל אלה מבטאים את האכזריות המיוחדת בה נקט הנאשם, כמו גם את הסבל שגרם למנוחה, נוסף למעשה ההמתה עצמו.

 

 

בעומק ג'נין: טרקטור שנגנב בגלבוע הושב לבעליו

|

כתבי אישום נגד נאשמים בסחר באמצעי לחימה

|