מגשימים משאלות בסימן הקריסמס: השוטרים הגשימו חלום של ילד בחג המולד

משהו קטן וטוב: שוטרי משטרת ישראל הפתיעו את ג'ולי, נער בן שנאבק במחלת הסרטן מגיל 8 ובעקבות הטיפולים הכימותרפיים נאלץ להימצא בבידוד שמנע ממנו לחגוג להשתתף בטקסי החג ולצפות בתהלוכת חג המולד. היום הגשימו שוטרי המשטרה לג'ולי חלום כאשר אספו אותו בניידת סיור של המשטרה מביתו בנצרת והסיעו אותו לתהלוכת חג המולד המסורתית בעיר. צילום דוברות המשטרה

שוטרי משטרת ישראל הפתיעו את ג'ולי, נער בן 16, כאשר אספו אותו בניידת סיור של המשטרה מביתו בנצרת והסיעו אותו לתהלוכת חג המולד המסורתית בעיר.
ג'ולי שהיום הוא בן 16 נאבק מגיל 8 בסרטן הדם, עבר הרבה טיפולים כימותרפיים וגם השתלת מח עצם.
במשך 8 השנים האחרונות, בכל פעם שהגיע חג המולד ג'ולי נאלץ להימצא בבידוד וחווה את חג המולד רק ממסך הטלוויזיה והטלפון והפסיד את ההשתתפות בטקסי החג השמחים אותם כל כך אהב כילד קטן לפני שחלה.
החלום של ג'ולי היה להבריא מהמחלה ולהשתתף בטקסים עם שאר הילדים ולהצטרף לקבוצת הצופים המשתתפים בתהלוכת חג המולד.


[dfp name="728×90" height="728" width="90"]


הדבר לא פשוט מכיוון שגולי צמוד לציוד רפואי גם כשאינו בבידוד ומתקשה בפעילות גופנית ממושכת.
סיפורו של ג'ולי הגיע לשוטרי תחנת נצרת שהחליטו להגשים את חלומו להשתתף בתהלוכת החג, השוטרים הגיעו לביתו של הנער בנצרת, אספו אותו עם הציוד הרפואי, והסיעו אותו לתהלוכה למרכז התהלוכה אליו לא ניתן להגיע ברכב, שם הוא הצטרף לחבריו לתהלוכת חג המולד כשהשוטרים לצידו שומרים ומסייעים לו בכל.
ג'ולי הנרגש צפה מקרוב בתהלוכה ביחד עם נערים בני גילו אשר גם הם התרגשו עימו ושיתפו אותו בתהלוכה והוא תופף יחד איתם באחד התופים.
בסיום התהלוכה החזירו השוטרים את ג'ולי המאושר בניידת משטרה אל ביתו.
שוטרי התחנה ציינו, זה היה מרגש מאד לראות את האושר והשמחה קורנים מפניו של ג'ולי. זוהי זכות שלנו להעניק לו חוויה ייחודית והחיוך שלו זה התגמול הכי טוב שהינו יכולים לבקש.

עפולה: 11 מיליון שקלים יושקעו בהקמת שני מרכזים לאזרחים הוותיקים

|

מגדל העמק: 1,300 מחשבים חולקו לילדי העיר

|

מרפאת נערות ומתבגרות חדשה בכללית עפולה

|