מגדל העמק: מורה במח"ט "אורט פסגות" זכתה באשת חינוך מצטיינת

המורה חנה מנחם ממח"ט "אורט פסגות" מובילה זו השנה השביעית את התחום החברתי בבית הספר

מגדל העמק ממשיכה לקצור הישגים בתחום החינוך. המורה חנה מנחם מחנכת ורכזת חינוך חברתי וקהילתי במח"ט "אורט פסגות" זו השנה השביעית, התבשרה על זכייתה כאשת חינוך מצטיינת מטעם משרד החינוך מחוז הצפון.
חנה, מובילה את התחום החברתי קהילתי בבית הספר ביד רמה, הקימה צוות אנגלית המגיש תלמידים ל-3 עד 5 יחידות בגרות באנגלית ונחשבת למחנכת מוערכת על ידי ההורים והתלמידים, פורצת דרך, חרוצה, יוזמת ומקדמת נושאים בבית הספר.
כזכור, מח"ט "אורט פסגות" זכה בפרס חינוך מחוזי, פרס שהצטרף לרשימה ארוכה של תארים למחלקת החינוך במגדל העמק כגון: פרס חינוך ארצי, פרס חינוך מחוזי לבית ספר "יערת העמק", הצטיינות של בית ספר "אורט רוגוזין" פעם השלישית ברציפות מטעם משרד החינוך, שבירת שיא הזכאות לבגרות וכו'.
"אני אסירת תודה על ההכרה בעשייה החינוכית שלי", אמרה חנה והוסיפה: "זוהי זכות גדולה להיות שותפה למערך החינוכי בעיר המקדמת חדשנות חינוכית, אני רואה עצמי פועלת מתוך שליחות ואוהבת כל אחד מתלמידי שלימד אותי לצעוד בדרך. מח"ט "אורט פסגות" הוא בית חינוך שעיצב את דרכי וחידד את תפיסת עולמי החינוכית. התחלתי כמורה ואני בהחלט יכולה להגדיר את עצמי אשת חינוך".
רבקה אלימלך מנהלת בית הספר הוסיפה: "חנה ראויה בהחלט על קבלת ההצטיינות. כבוד גדול לבית הספר שבשורותיו אנשי חינוך כמוה. היא מגויסת בכל נשמתה למען תלמידי בית הספר מתוך אהבה גדולה ורצון כן לקדם כל אחד מהם, היא יוזמת ומתכללת את התחום הקהילתי חברתי ששם את בית הספר בפסגה".
ראש העיר אלי ברדה וראש מינהל החינוך מלי אליגוב ברכו את מנהלת ביה"ס והמורה המצטיינת ואמרו: "הנשמה היתרה של העשייה החינוכית במח"ט "אורט פסגות" מוקרנת ממנהלת ביה"ס לכל אחד ואחת מהצוות החינוכי. היכולות לצעד האישיות של המורה חנה מנחם בקשר ובהישגים שלה עם התלמידים אכן ראויות להערכה ומהוות מודל לחיקוי והשראה".