מגדל העמק: חברת K.L.A העניקה מלגות למהנדסים והמדענים שבדרך

15 סטודנטים המתנדבים במועדונית לילדים ונוער בסיכון בעיר זכו למלגת לימודים לתואר ראשון ושני. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

זו השנה השישית שחברת K.L.A בשיתוף עיריית מגדל העמק מעניקה מלגות לסטודנטים תושבי העיר ובכך מקדמת את דור העתיד של המהנדסים והמדענים בישראל.
בנוסף K.L.A מעורבת בכל שנה בתחומים רבים בעיר במסגרת קשרי תעשייה קהילה עובדי החברה מתנדבים בפעילויות וילדי המועדונית מוזמנים להשתתף באירועי חג של החברה. הסטודנטים, 15 במספר, תורמים מזמנם ומתנדבים במועדונית "יהונתן" המעניקה בית חם אחר הצהריים לילדים ממשפחות מוחלשות.

השנה ולאור משבר הקורונה התנדבו הסטודנטים בתחומים נוספים בעיר חלוקת מזון לקשישים, רכישת תרופות וחלוקת שי למתנדבי העיר. במרכז הון אנושי צעירים לא הסתפקו בעשייה הקהילתית השנה קיבלו הסטודנטים גם סדנת הכנה לראיונות עבודה בדגש על עולם הייטק וסימולציות עם מנהלות משאבי אנוש בחברות גדולות כל זאת במטרה להכיר לסטודנטים את עולם העבודה מקרוב.
K.L.A הינה החברה הגדולה בעולם לציוד לבקרת תהליכי-ייצור לתעשיית המוליכים למחצה – אבני הבניין העיקריות של כל תעשיית השבבים העולמית. בין לקוחותיה נמנים יצרני השבבים הגדולים בעולם. החברה מעסיקה מאות עובדים בישראל ובכללם תושבי מגדל העמק.אורי תדמור נשיא החברה: "זה לא מקרי שחברה הנמצאת בחזית הטכנולוגיה העולמית, פועלת במגדל העמק המייצגת את מדינת ישראל על כל רבדיה. זו ציונות וזו ערכיות. החיבור ביננו למגדל העמק הוא הרבה מעבר להימצאות שלנו באזור התעשייה והיותנו מקום תעסוקה לתושבים. אנחנו כאן מחוברים לקהילה לתושבים ולעיר בכל מישור אפשרי".
ראש העיר אלי ברדה ציין לשבח את ליאורה אדרי מנהלת מרכז צעירים והממונה על קשרי קהילה תעשייה ואת דינה כהן מטעם מפעל K.L.A ואמר כי: "מגדל העמק מעודדת את בוגריה לרכוש השכלה גבוהה ברוח החזון העירוני להשתלב בתעשיית ההייטק ולהשתקע בעיר. הסטודנטים המסיימים את לימודיהם יקלטו כמהנדסים במפעלי היי-טק ובהם K.L.A". עוד אמר: "זו כבר מסורת שמפעלי תעשיית ההייטק מעורבים בקהילה במסגרת 'תו התקן' שהנהגתי ברשות ובמסגרתו מפעלי התעשייה והטכנולוגיה הגבוהה מעורבים בקהילה בדרכים מגוונות ומקבלים מהרשות "תו תקן חברתי" בדיוק כפי שהם מטפחים ודואגים לתו תקן איכותי וגבוה למוצריהם".

אל ביה"ס: איך עוזרים לילדים לחזור לשגרה

|