"לימודי התעשייה והניהול במכללה הטכנולוגית נוף הגליל אפשרו לי לצמוח לתפקידים ניהוליים"

כשאדהם קנואתי מדבר על המכללה הטכנולוגית נוף הגליל מיד מרגישים בחיבה הזורמת ממנו למקום אותו פקד במשך שלוש שנים והיה לכרטיס הכניסה שלו לעולם התעשייה ותפקידי ניהול משמעותיים.
אדהם בחר ללמוד במכללה הטכנולוגית יחד עם עוד שניים מחבריו הטובים. "עבדתי באותה התקופה במפעל בעפולה עלית", נזכר אדהם ומשתף, "בחרתי ללמוד במכללה בגלל המרחק הקצר מהבית ובגלל השם הטוב שיצא לה, ואכן זו הייתה תקופה מאתגרת, מורכבת ובעיקר של למידה רצינית, יסודית וקשה. למזלנו היו לנו מרצים מצוינים בהובלת איתן מורג, מנהל מגמה. זכינו ליחס אישי, לתמיכה ולליווי, התקשורת הבינאישית הייתה מסממני ההצלחה בלמידה במכללה.
אדהם, בד בבד עם לימודיו, החל לעבוד בתפקידים ניהוליים בתעשייה, מנהל מחלקה, מנהל ייצור, עד אשר לפני שלש שנים החליט לשנות את תחום עיסוקו.
"שאלת מה מייחד את המכללה ממקומות לימוד אחרים", אומר אדהם בחיוך של מנצח ומוסיף, "הנה לך דוגמה. עם תום הלימודים נשארתי בקשר רציף עם מנהל המגמה איתן מורג, קשר של הגעה ליום פתוח במכללה לגיוס סטודנטים, קשר אישי בבקשת ייעוץ לגבי תפקידים שהוצעו לי וכמובן לפני שעשיתי את המהלך המשמעותי של שינוי עיסוקי והפיכתי לממונה בטיחות התייעצתי עם איתן."
אדהם, עבד עד לאחרונה כממונה בטיחות בחברת הגז "נובל אנרג'י" וכעת עובד כממונה בטיחות בחברת "אנרג'יאן" בבניית הקו הייבשתי ותחנת PRMS סמוך לזיכרון יעקב. "לימודי התעשייה והניהול במכללה אפשרו לי לצמוח לתפקידים ניהוליים", סיכם.