כל אחד והחגיגות שלו: צעירים נתפסו בנוף הגליל עם סכין וסמים

כוחות המשטרה פעלו בליל הסילבסטר על מנת לשמור על ביטחון האזרחים והסדר הציבורי. צילום: דוברות המשטרה

במסגרת היערכות משטרת ישראל לחגיגות השנה האזרחית החדשה פעלו השוטרים בליל הסילבסטר בכל רחבי העמק, וזאת על מנת לשמור על ביטחון האזרחים והסדר הציבורי.
במהלך פעילות יזומה של השיטור העירוני בנוף הגליל נעצר רכב לבדיקת שכרות. השוטר והפקחית סימנו לנהג לעצור. לאחר מכן השוטר ניגש לרכב על מנת לבקש מהנהג להיבדק. הנהג בתגובה האיץ את מהירות הרכב, ניסה להימלט, אך נעצר על ידי השוטרים.
מתחקור הראשוני עלה כי הנהג, תושב נצרת, בן 19, לא הוציא רישיון נהיגה מעולם ולכן ניסה להימלט מפני השוטרים. כנגד הנהג נרשם דוח הזמנה לדין, ורכבו הושבת למשך 30 יום לאחר שימוע שנערך על ידי קצין משטרה.כחלק מההערכות נערכה גם בפעילות יזומה של בלשים בסיוע כלבן  בפאב בעיר ובמהלך החיפוש נתפס חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה וכן נתפסו 2 מנות של חומר החשוד כסם מסוג קריסטל שהוסתרו במספר מקומות בעסק.
בעל העסק, צעיר בן 21 מנצרת, עוכב לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום החקירה הוא שוחרר בתנאים מגבילים, ובכוונת המשטרה לזמן את בעל העסק לשימוע לצורך החלטה בדבר סגירת העסק ל-30 יום.
מדוברות המשטרה ציינו כי באירוע נוסף בנוף הגליל נראה צעיר, שמתנהג באופן שעורר את חשדם של השוטרים. בבדיקה שביצעו השוטרים נתפסה ברשותו של החשוד, צעיר בן 18 מנצרת, סכין שהוסתרה ברכבו. החשוד עוכב לתחנה, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. הסכין נתפסה.