"חסר מברשת? אני מברשת, חסר בורג? אני בורג"

אחרי 25 שנות שירות בצבא הקבע, סוגר יורם מזוז ממגדל העמק מעגל במכללה הטכנולוגית נוף הגליל. צילום: נב"ס

נדמה כי על יורם מזוז ממגדל העמק, נכתב: "איש אשר רוח בו", רוח העשייה, רוח הנתינה מפעמת בו במלא עוזה, איש עבודה ועמל אוהב, אהוב ונאהב. בימים אלה נכנס יורם לתפקידו במכללה הטכנולוגית נוף הגליל כאב בית ומנהל תחזוקה, יורם מחליף את שמעון ז'נו אשר יצא לגמלאות.
כאיש צבא לשעבר, 25 שנות שירות בצה"ל, עד לתפקיד רנ"ג, איש לוגיסטיקה ורכש, שמח מאוד להצטרף למשפחת המכללה.
יורם מפקד ימ"ח לשעבר, יחד עם רעייתו, היו במשך 11 שנים משפחת אומנה לשלשה ילדים אשר חוו אירוע טראגי וגידלו אותם באהבה ובמסירות אין קץ.


  [dfp name="728×90" height="728" width="90"]  


"היינו הורים לכל דבר ועניין לארבעת ילדנו הביולוגים ולשלושת ילדי האומנה, אומר בענווה יורם, ומוסיף בחיוך ביישני משהו: "כאיש צבא יש לי ערכים ועקרונות, לא ויתרתי לאף אחד ולא ויתרתי על אף אחד, כזה אני'. אבא שלי חויאטו ז"ל היה במשך 50 שנה שרת בבית ספר בצפת ואני מרגיש כממשיכו וסוגר מעגל, הופך להיות אב בית של המכללה, כשצריך מברשת צבע, אני מברשת צבע, כשצריך להבריג בורג, אני בורג.
העבודה החדשה שלי היא עבודה שמכבדת את בעליה, אני לא מזלזל חלילה בשכר, במשכורת, אך אני מונע מערכים, מהרצון לתרום מניסיוני, עם הצטרפותי למכללה אני חש שהמקום הזה יהפוך במהות לביתי השני", אומר יורם.
תרצה ריבק, מנכ"לית המכללה אמרה: "אנו מקדמים בברכה את יורם, כבר בראיון הקבלה ראיתי לפני אדם מקצועי, מסור ואכפתי. בימים אלה התחלנו בשלב ב' של שיפוץ וחידוש פני המכללה, וליורם יש תפקיד משמעותי ומכריע בתהליך זה".

 

ויצו ניר העמק: מפגש מרתק עם ח"כ אלעזר שטרן

|

גאוות יחידה: ארבעה מרצים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל מעורבים בהתחדשות מבני המכללה

|

חילופי מנכ"ליות במכללה הטכנולוגית נוף הגליל

|