"כולנו מזועזעים": איתי יצחק הוא הנער שנרצח בקטטה האלימה

רוני חיון, יו"ר ועד הישוב גן נר: "זה אירוע קשה ליישוב שלנו". . צילום באדיבות המשפחה

קטטה שהתפתחה בין חבורת בני נוער, הסלימה והובילה כפי שפורסם הבוקר למותו של איתי יצחק, נער בן 17 מהישוב הקהילתי גן-נר בגלבוע. נסיבות האירוע, בחקירת המשטרה, והוטל על חקירת האירוע צו איסור פרסום.
עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע, מצוי בכל זירות האירוע מאז שעות הבוקר המוקדמות, ובשיתוף כל הגורמים הרלוונטים במשרד החינוך, במשטרה, בתחנת העמקים, והגורמים המקצועיים במועצה, רתם את הנהגת המועצה בכלל ונציגי הישובים גן נר ומוקייבלה בפרט, וביחד עם צוותי הצח"י בישובים, מעניקים את כל המענים הנדרשים בכל הרבדים לילדים, לבני הנוער, להורים, לקהילות ולתושבים.
"הבוקר התבשרנו בצער רב על מותו של נער בן היישוב הקהילתי שלנו, גן נר", אמר נור: "אני מבקש לשלוח בשם כל תושבי ויישובי הגלבוע את תנחומינו למשפחה היקרה. כולנו מזועזעים מההתפתחות המחרידה של קטטת בני נוער ופגיעה והריגה. אנחנו מנהלים את הטיפול באירוע בכל הרבדים הנדרשים ובמלוא הרגישות המחייבת, אבל דבר אחד ברור- כשמדובר בילדים, כל ילדי הגלבוע הם הילדים של כולנו ואין שום אבחנה בין הישובים, ולכן כל קהילת הגלבוע כאחד מגויסת לתמיכה במשפחה ובגלבוע כולו".
גורמים בגלבוע מציינים כי אלימות בין בני נוער, הינה תופעה נוראית המתרחשת לצערנו בכל הארץ, באופן שאינו פוסח על אף חברה. העובדה שאלימות כזו מוצאת מקום בגלבוע, היא ההוכחה שזה מגיע למקומות ולמשפחות הכי טובות. עם היוודע דבר המקרה החמור, התגייסה המועצה במלוא מרצה לתמוך בתושבי הישובים תוך הוקעת המעשה, והירתמות לטיפול הנדרש. בין השאר כאמור רתמה את הנהגות הישובים שביקשו להביע את השותפות האיתנה שמתקיימת בגלבוע, מימי ראשית ההתיישבות, תוך אמירה ברורה נגד הסתה ואלימות, והתיצבות מלאה לצד המשפחה והישוב.
בדיע חאמד, יו"ר ועד הכפר מוקייבלה: "הראשונים להתייצב לצד המשפחה והיישוב, זה הנהגת ותושבי היישוב מוקייבלה. ילדי גן-נר וילדי מוקייבלה הם הילדים של כולנו! אנחנו מחבקים את המשפחה ושולחים את תנחומינו". רוני חיון, יו"ר ועד הישוב גן נר: "זה אירוע קשה ליישוב גן נר, וההתייצבות של המועצה והנהגת מוקייבלה לטיפול משותף חשובה מאוד. ברור לנו שהאירוע לא יסתיים בשבוע אחד וכולנו נלווה אותו ככל שצריך, ונתמוך במשפחה ככול שנדרש".

סוכל שוד עתיקות בתל מגידו

|

אישום: סחט צעירה שצולמה בסרטון אינטימי

|