יו"ר 'סיסמה לכל תלמיד' אודי אנג'ל ביקר בעפולה

ראש העיר אבי אלקבץ אירח את איש העסקים והפילנטרופ אודי אנג'ל, יו"ר "סיסמה לכל תלמיד", ומנכ"לית התכנית מגי אסייג לציון שנתיים לפעילות התכנית בעפולה. אנג'ל: התרשמתי מהעשייה העירונית, זה ביקור העבודה הראשון בעפולה אבל בוודאי לא האחרון". צילום: דוברות עיריית עפולה

תחילה של ידידות מופלאה? ראש העיר אבי אלקבץ אירח השבוע את ראשי התכנית החינוכית "סיסמה לכל תלמיד" שמציינת שנתיים לפעילותה בעיר, יו"ר התכנית איש העסקים והפילנטרופ אודי אנג'ל, מנכ"לית התכנית מגי אסייג, יו"ר חברת ICL יואב דופלט, מנהל הפרויקטים אבישי ג'יבלי ומנהל אזור צפון אריאל שגיא. אליהם התלוו מנכ"לית התכנית הלאומית "מחשב לכל ילד אורלי תמיר והטניסאי הבינלאומי לשעבר אנדי רם. ביקור העבודה החל בבית הספר "יהלום" שם הציגו תלמידי בית הספר את תוצרי הפרויקט וכיצד הוא מסייע להם בלימודים במגוון נושאים ותכנים. בסיום סיפרו מנהלת בית הספר פרח בר כהן ומורות בבית הספר על התכנית ובעיקר על השנה האחרונה שחייבה אותן ואת התלמידים ללמוד בצורה שונה ובעיקר מקוונת.
לאחר הסיור בבית הספר ביקרה המשלחת בראשותו של אנג'ל בבית יד לבנים שם סיירו בבית, שמעו על בני העיר שנפלו וכן את סיפור נפילתו של משה אוחיון ז"ל, מפיו של אביו, יו"ר יד לבנים ניסים אוחיון. בהמשך נהנו ממפגש עם מורי ונגני הקונסרבטוריון וכן מביצוע מרגש של הזמרת המקומית קרולינה בן שבת ואליה הצטרף אודי אנג'ל בעצמו וכן חברו הטוב הזמר שלומי שבת שהפתיע אותו בדואט בשידור וידאו לייב.
בסיום הביקור הודה ראש העיר אבי אלקבץ לאנג'ל, אסייג וחברי המשלחת על ביקורם ובתגובה ציין אנג'ל ואמר: "התרשמתי מהעשייה העירונית בעפולה, זה ביקור העבודה הראשון בעפולה אבל בוודאי לא האחרון".