חדש בעפולה: מתחם מהיר לבדיקות מפוקחות

בדיקות אנטיגן מפוקחות לנחשפים על פי מתווה משרד הבריאות, מתבצעות ללא עלות. צילום: סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם

בצל המאבק בגל האומיקרון ולאור הביקוש, סופיה ישראל, פתחה במרכז BIG בעפולה, מתחם מוסדי מפוקח באישור משרד הבריאות הפועל 6 ימים בשבוע.
במתחם המהיר ניתן לבצע ללא עלות בדיקות אנטיגן מפוקחות לנחשפים, בדיקה לילדים בגילאי 3 עד 12 וגם למנועי חיסון על פי המתווה של משרד הבריאות. בנוסף ניתן לעשות בעמדה החדשה, בדיקות אנטיגן לטיסה עם תשובה תוך 15 דקות וגם בדיקות, PCR לארץ ולחו"ל.
שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בסופיה ישראל מקבוצת רימיפארם אומר כי: "נערכנו היטב לגל הנוכחי והבדיקות מתבצעות אצלנו באופן רגוע ומהיר. אנחנו מפעילים מתחמים מהירים רבים בארץ ונמשיך בפריסה במיקומים בהם קיים צורך ומאתרים שותפים נוספים להקמת עוד עמדות מהירות".
יודגש כי בדיקות האנטיגן המתבצעות בטכנולוגיה של סופיה, כוללות גם תשובה באנגלית ומתאימות להנחיות המעודכנות לטיסה ליעדים רבים בעולם.
מתחמי הבדיקות המוסדיים הפועלים 6 ימים בשבוע, באישור משרד הבריאות מאפשרים הגעה נוחה במיוחד וחוסכים את הצורך לצאת מהרכב למי שלא מעוניין. הודות לטכנולוגיה של סופיה כל מכשיר מתקדם יכול לבצע כ- 100 בדיקות בשעה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות והכל מתנהל עם המתנה קצרה מאוד בתור סביר ביותר.
בדיקות אנטיגן מפוקחות לנחשפים על פי מתווה משרד הבריאות, מתבצעות ללא עלות. יתר סוגי האנטיגן לכל השימושים בעלות של 59 שקלים, כל סוגי ה PCR בעלות של 99 שקלים. לביצוע בדיקה אין צורך לתאם תור מראש אלא להיכנס לקישור הבא, לבחור את סוג הבדיקה ולמלא גם פרטי דרכון באנגלית לטסים ופשוט להגיע בשעות הפעילות.

השעון החכם התריע על התקף לב  

|

"העבודה קשה ושוחקת? זאת השליחות שלנו": תכירו את האח דותן סבג

|