השבוע בעמק: כשתרבות פוגשת סלבס

סוללה של אנשי תקשורת וכוכבי טלוויזיה ינחתו השבוע בעמק לקחת חלק בפסטיבל שובר מסך במכללת עמק יזרעאל. בין לבין תוכלו לצפות במופעים של ענקי זמר דוגמת יהורם גאון ועמיר בניון. תבלו

• החתול במגפי הקסם, שני, יפעת

הסיפור הידוע מוצג לפניכם בעיבוד חדש, המתרחש בספרד של המאה ה-18, ספרד הססגונית, העממית ומלאת הקסם. מופע מחול המעלה בפני הקהל הצעיר שאלות בנוגע לחשיבותה של האמת אל מול כוחו ההרסני של השקר היוצא מכלל שליטה.

>>לפרטים נוספים על ההצגה חתול במגפי הקסם

יהורם גאון. צילום: “אריאל קלמנוביץ
יהורם גאון. צילום: “אריאל קלמנוביץ

• יהורם גאון במופע בכורה חדש "אני ירושלמי" שלישי, אמפי ויצו נהלל

פסטיבל חלב ודבש בעמק יזרעאל: מירושלים לעמק יזרעאל, פתיחת חודש המורשת היהודית. יהורם גאון מופע בכורה "אני ירושלמי". אנסמבל ניגון ירושלמי עם הלל מאלי מסע לירושלים אל שורשי המוסיקה היהודית.

אילנה דיין. צילום: מארק ניימן. ויקיפדיה
אילנה דיין. צילום: מארק

• אילנה דיין, ח"כ זוהיר בהלול ועמרי אפק מגיעים ל"שובר מסך" 

"שובר מסך", פסטיבל הטלוויזיה הגדול בישראל, מתעורר לחיים זו השנה ה-13 ברציפות בקמפוס האקדמית עמק יזרעאל. הפסטיבל, נערך ומופק על ידי בוגרי החוג לתקשורת ומנוהל על ידי איש התקשורת והעיתונאי משה שלונסקי. כמדי שנה מגיעים לעמק אנשי טלוויזיה, עיתונאות ותרבות לשיח סביב נושאים מגוונים ובוערים, מיטב הדרמה, העולם הויראלי, הפוליטיקה, הסאטירה והחברה הישראלית כפי שהיא ניבטת מהמסכים – גדולים כקטנים. הכניסה לפסטיבל חופשית ותכני הפסטיבל מתאימים לכל הגילאים.
ביום שלישי 23.05.17, מכללת עמק יזרעאל

האחים אסנר
האחים אסנר

 

• "מרוב אהבה", חמישי הבא, בית ציזלינג, אולם המופעים עין חרוד מאוחד

השנסונים והמערכונים של גדול אמני ישראל ומר ירושלים יוסי בנאי, בסימן 50 שנה לשחרור ירושלים, כרטיסים ב- 50 שקלים באתר.

>>לפרטים נוספים על מופע "מרוב אהבה"

עמיר בניון במגדל

• עמיר בניון "מילה ברוח", חמישי הבא, רדיו בר

עמיר בניון, מהיוצרים והזמרים המוערכים, הטובים והייחודיים בישראל, מוציא את אלבומו החדש "מילה ברוח", אותו הוא השיק בסיבוב הופעות חורף 2016.
זהו אלבומו ה- 13 של בניון, המאופיין בטקסטים חודרים ועמוקים, בלחנים מופלאים ובעיבודים, המשלבים נגיעות אלקטרוניות יחד עם סגנונו המוכר, הייחודי האותנטי והאהוב. באלבום זה, עמיר אחראי על כל הלחנים ואילו הטקסטים, הם של מרים בניון-גולן ושל עמיר עצמו.
בניון הוא חלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון, ואינספור הופעות מצליחות, אשר קיבעו את מעמדו כאחד האמנים המוערכים בארץ. סיבוב ההופעות החגיגי יורכב משירים מהאלבום החדש ולהיטים מאלבומיו הקודמים, בהפקה ועיבודים חדשים. בין השירים: "ניצחת איתי הכל", "כשאת עצובה", "השגחה פרטית", "סופה", "מילה ברוח", "עומד בשער", "שמחות קטנות" ועוד רבים וטובים.
>>לפרטים נוספים על המופע של עמיר בניון

>>לאירועים ומופעים נוספים בלוח מבלים בעמק

רוצו על זה: החורף מגיע

|

"נחתו" עליכם אורחים לא צפויים? כבדו אותו בסושי פירות קל ומהיר להכנה!

|

רוצו על זה: כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים

|