הפסטיבל שאף ילד לא יירצה לפספס: לראשונה ייערך בנצרת עלית פסטיבל שוקולד

אוהבים מתוק? אז תפתחו יומנים ותשריינו תאריכים. נצרת עלית עולה על מפת הפסטיבלים כשתקיים במהלך חג הסוכות את פסטיבל השוקולד המחשה: צילום ע"י פול מורואה

בשנים האחרונות מיתגו עצמם ערים רבות ומועצות באזור הצפון בעזרת פסטיבלים ייחודים שרבים מהם נערכים במהלך חג הסוכות, תקופה בה המוני בית ישראל מטיילים בכל רחבי הארץ. בעפולה התחילו עם חגיגות האסיף ובהמשך עם פסטיבל שילובים, במועצה האזורית עמק יזרעאל חוגגים בגדול בפסטיבל חלב ודבש בשבועות, במגדל העמק בפסטיבל קומיקס יצירתי ועוד.
בימים אלה נערכת גם עיריית נצרת עלית לעלות על מפת הפסטיבלים המקומית והארצית, עם כוונה ייחודית ומעניינת לערוך פסטיבל שוקולד מתוק. את הכוונה חשף לראשונה ראש העיר רונן פלוט בפוסט שהעלה לרשת הפייסבוק. בתוך זמן קצר קיר הפרופיל שלו זכה לתגובות רבות והתלהבות רבה מהגולשים – נוכח הכוונה לקיים את הפסטיבל.

מרכז המבקרים של עלית בנצרת עלית, המפעל ליצור ממתקי שוקולד הגדול בארץ
מרכז המבקרים של "עלית" בנצרת עלית, המפעל ליצור ממתקי שוקולד הגדול בארץ

"15 שנה אני חולם על פסטיבל שוקולד בנצרת עילית, פסטיבל גדול שאלפי מבקרים ינהרו אליו מכל רחבי הארץ ויכניס אותנו למפת הפסטיבלים של ישראל. למה לא? הרי בעירנו הקטנה ממוקם מפעל השוקולד הכי גדול בישראל ובין הגדולים באירופה.
אז איך זה שעד היום לא נהנינו מהמתוק הזה, מארומת הקקאו, ומכל מה שהשוקולד מייצג – מתיקות, אהבה, ילדות וטוהר? אז לפעמים חלומות מתגשמים ועכשיו זה קורה. אני שמח להזמין אתכם לפתוח יומנים ולפנות את התאריכים ה-19 ו-20 באוקטובר לפסטיבל השוקולד הראשון של ישראל בנצרת עילית. זאת הולכת להיות חגיגה ענקית", סיכם פלוט.

האם בקרוב הנופשים יחזרו לחופי הכינרת

|

יקנעם: בקרוב פארק אקסטרים גדול בעיר

|

בשישי: קק"ל תערוך אירוע 'חזרה ליערות'

|