הפועל עפולה: יובל שאווט פורש, מונה למנהל המקצועי של המועדון

שחקנה המוערך והאהוב על אוהדי הקבוצה יובל שאואט הודיע על פרישה לאחר שלא הצליח להתאושש מפציעה וימונה למנהלה המקצועי של הקבוצה. יובל שוואט: "אני לא מעכל עדיין את זה שכבר לא אוכל לשחק כדורגל אך אני מספיק בוגר כדי להבין שהגוף והברכיים בפרט, לא נותנות לי להמשיך את הדבר שאני הכי אוהב בעולם"

הסקורר של הפועל עפולה יובל שאואט פורש בהחלטה משותפת של עם מועדון עפולה לאחר קריירה מפוארת במדי הקבוצנ לאחר שלא הצליח להתאושש מפציעה בברכו . שאואט מונה למנהלה המקצועי של עפולה לאחר שחתם על חוזה לשלוש שנים, כאשר במסגרת תפקידו יהיה אחראי על הצד המקצועי של הקבוצה הבוגרת ועל מחלקת הנוער בה יתווה את הדרך המקצועית מקבוצת הילדים ועד לקבוצה הבוגרת. יובל ישמש כאיש המקשר בין קבוצת הנוער לקבוצה הבוגרת, ובנוסף יהיה אחראי על שילובם של שחקני הבית בקבוצה הבוגרת. במהלך החודשים הקרובים הקבוצה תוציא את שאווט לקורס של מנהל מקצועי.
שאווט מסיים את הקריירה ותולה את נעליו לאחר שערך 375 הופעות בקריירה, כאשר לבש את חולצת המועדון וערך 320 הופעות במדי הפועל עפולה. בליגה הלאומית ערך 251 הופעות, בליגה הבכירה ערך במדיה של הפועל עכו 10 הופעות.
שאואט כבש 116 שערים בקריירה כאשר 104 שערים מתוכם היו במדי המועדון. את עלייתו לבוגרים עשה לראשונה בעונת 2007/08 בליגה א צפון ולאחר שנתיים וחצי עבר למכבי אום אל פאחם, ממנה עבר לליגת העל ולבש את מדיה של הפועל עכו. עוד שיחק שאווט בנוף הגליל שנה אחת.
הפועל עפולה רואה כערך עליון את שילובו של יובל בתפקיד משמעותי במועדון. יובל מחובר לקהילה, לעיר, לאנשי המועדון, ופי כמה וכמה למועדון הפועל עירוני עפולה.
יובל שוואט: "אני לא מעכל עדיין את זה שכבר לא אוכל לשחק כדורגל אך אני מספיק בוגר כדי להבין שהגוף והברכיים בפרט, לא נותנות לי להמשיך את הדבר שאני הכי אוהב בעולם. אני רוצה להודות לראש העיר, אבי אלקבץ, ולהנהלת הקבוצה על האמון בי. לא נולדתי מנהל מקצועי ואין לי ספק שעבודה רבה לפניי. לא הצלחתי להגשים את החלום לעלות עם הקבוצה לליגת העל בתור שחקן, אעשה זאת כמנהל מקצועי".
ראש העיר, מר אבי אלקבץ: "שאומרים הפועל עפולה, אומרים באותה הנשימה גם את שמו של יובל שוואט. איש ייחודי בדרכו, ליובל יש חלק משמעותי בתקיעת היתד בליגה הלאומית. יובל יהווה דוגמא עבור הדור הצעיר, אני שמח שהוא משתלב בתפקיד משמעותי במועדון".
מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז: "שילובו של יובל היה מאוד חשוב עבורי, מין נחיתה רכה ליום שאחרי הפרישה. יובל יתווה את הדרך המקצועית במועדון מקבוצת הילדים הראשונה ועד לקבוצה הבוגרת. מנהל מחלקת הנוער, אלון דוד, עובד קשה בשנתיים האלו לייצר שחקנים לקבוצה הבוגרת ואין לי ספק שיובל יידע לגדל להפועל עירוני עפולה 2-3 שחקנים לקבוצה הבוגרת מדי שנה, זו המטרה העיקרית שלנו במינוי של יובל ואין לי ספק שאנו נקצור את הפירות, לשחקני מחלקת הנוער יש כתובת מעתה שממוקדת אך ורק בהם".

עפולה: חוזרים לרוץ בשביל הגיבורות

|

אבות ובנים על המגרש

|