המשטרה תפסה חשודים בפריצה לרכב בשכונת רובע יזרעאל בעפולה

בעוד השוטרים עסוקים במעצר של החשודים נכנסה שיחת טלפון לאחד מהטלפונים הניידים שנגנבו. הדובר הזדהה כבעל הטלפון הנייד

ביום שישי האחרון (בשעות הערב המאוחרות) התקבלה קריאה במוקד 100 של משטרת ישראל על חשודים המנסים לפרוץ לרכב ברחוב אסתר המלכה בשכונת רובע יזרעאל בעפולה. שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום, אספו ממצאים והחלו בסריקות לאיתור החשודים במקביל לפעולות חקירה.
סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר הפתיעו השוטרים את החשודים ברכבם קרוב לביתו של אחד מהם. החשודים נבהלו ומיד זרקו לרצפת המכונית שני טלפונים ניידים שהחזיקו ברשותם. בעוד השוטרים עסוקים במעצר של החשודים נכנסה שיחת טלפון לאחד מהטלפונים הניידים שנגנבו. הדובר הזדהה כבעל הטלפון הנייד וסיפר כי החנה את רכבו בשול הדרך סמוך לישוב בלפוריה לתפוס תנומה קלה וכשהתעורר הבין כי בזמן שנרדם מישהו נכנס לו לרכב וגנב את הטלפון הנייד שלו. בעל הטלפון שמח והודה לשוטרים כי הצליחו לתפוס את הפורצים ולהשיב לו את הטלפון שנגנב.

בהמשך, חוקרי משטרת ישראל הצליחו באמצעות פעולות חקירה לאתר את הבעלים של הטלפון הנייד השני שנתפס. בעל הטלפון הנייד סיפר כי שכח את הטלפון הנייד ברכב ומאחר והוא שומר שבת חיכה עד מוצאי שבת ואז הצטער לגלות כי פרצו לו לרכב במהלך השבת וגנבו לו את הטלפון הנייד. גם הוא שמח והודה לשוטרים על פעילותם המהירה והמקצועית. שני החשודים הובאו במוצאי שבת לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם שהוארך עד היום.