ד"ר מאור ממן מונה למנהל המרכז הרפואי העמק

ד״ר ממן, שגדל והתחנך במגדל העמק הוא מומחה במיילדות וגניקולוגיה

דירקטוריון כללית, בראשותו של מר יוחנן לוקר, אישר היום את המלצתו של אלי כהן, מ"מ מנכ"ל כללית למינויו של ד"ר מאור ממן לניהול המרכז הרפואי העמק. המינוי ייכנס לתוקפו בתקופה הקרובה.
ד"ר מאור ממן, מומחה במיילדות וגינקולוגיה ובמנהל רפואי. בוגר בית הספר לרפואה בטכניון בחיפה, בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות (MHA) מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב. סיים בהצלחה את "תכנית ענבר" היוקרתית לעתודה ניהולית במערכת הבריאות.
ד"ר ממן החל את עבודתו בכללית במרכז הרפואי בילינסון בשנת 1998 כמתמחה ובהמשך כרופא בבית החולים לנשים. בד ובד, ביצע מגוון תפקידים במערך הרפואה בצה"ל בתחום רפואת אב"ך ומשמש כיום גם כמג"ד גדוד הרפואה המטכ"לי של חיל הרפואה, במסגרת המילואים. משנת 2020 הוא מכהן כסגן מנהל המרכז הרפואי רבין ובמקביל ממשיך את עבודתו כרופא בכיר במחלקת נשים, אחראי על מרפאת שרירני הרחם וחבר בוועד האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה.
אלי כהן, ממלא מקום מנכ"ל כללית בירך על המינוי ומסר: ״ד"ר ממן מביא עמו ניסיון מקצועי וניהולי מגוון, הבנה מעמיקה של מערכת הבריאות ועולם בתי החולים, ויכולת הובלת שינויים ארגוניים גדולים ומשמעותיים. אני מאחל לד"ר מאור ממן הצלחה רבה בהובלת המרכז הרפואי העמק הנמצא בתנופת פיתוח וצמיחה להישגים, וזאת למען בריאותם של תושבי הצפון. אני מודה לד"ר אלדר ברקוביץ על הירתמותו כמ"מ מנהל המרכז הרפואי העמק ועשייתו הרבה בחודשים האחרונים".