ד"ר איציק מלכה מונה לסגן מנהל הרפואי של כללית מחוז צפון

בתפקידו החדש, ינהל ד"ר מלכה, תושב כפר תבור, כ -411 מומחים מובילים ברפואה יועצת בתחומים

ד"ר איציק מלכה, 46, מומחה באורתופדיה מונה לאחרונה לסגן מנהל רפואי של כללית מחוז צפון. ד"ר מלכה, תושב כפר תבור, נשוי ואב ל – 2, הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון. במסגרת האקדמית של צה"ל, התמחה ברפואת אורתופדיה במרכז רפואי העמק. את ההתמחות סיים בהצטיינות.
בשירותו הצבאי, עסק ד"ר מלכה שירות צבאי במגוון תפקידים כרופא וכמפקד. בתפקידו האחרון שימש כקצין הרפואה של אוגדת רמת הגולן.
בתום שירותו הצבאי החל ד"ר מלכה לעבוד בכללית מחוז צפון ומזה כשנתיים הוא מעניק שירות רפואי במרפאות כף רגל סוכרתית ברחבי הצפון. בתפקידו החדש, ינהל ד"ר מלכה כ -411 מומחים מובילים ברפואה יועצת בתחומים הבאים: אורתופדיה, כירורגיה וכירורגית כלי דם, עור, גסטרואנטרולוגיה, אף אוזן גרון, נוירולוגיה, עיניים, מחלות זיהומיות, מחלות ריאה, קרדיולוגיה, גריאטריה, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, נפרולוגיה, כירורגית שד ונשים.לדברי ד"ר מלכה, סגן המנהל החדש "אני מאמין כי מטופלי כללית במחוז צפון ראויים לרפואה איכותית ואכפתית. השירות הניתן במרפאותינו מתאפיין במקצועיות ברמה גבוהה בכל המקצועות הקיימים ברפואה בשלל המחלקות. כרופא אני מאמין ששליחותנו כמתן שירות רפואה היא לתת לאדם ולמטופל רפואה עם נשמה ואנושיות".
"בכללית אנו מעניקים למטופלים שלנו את השירות הרפואי הטוב ביותר תוך שאיפה למצוינות ואיכות רפואית. אני מברך את ד"ר מלכה עם כניסתו לתפקיד בימים אלה ובטוח שנמשיך לרשום הישגים בתחום האיכות רפואית" בירך ד"ר מרדכי דיין, מנהל כללית מחוז צפון.