דו"חות הפרת בידוד ו-42 דו"חות תנועה במבצע של מג"ב במגידו והגליל התחתון

המבצע התמקד ברכבי שטח אשר גורמים נזק לתוצרת ולתשתיות בשטחים החקלאיים תוך שימוש בחסמים, מארבים ובאמצעי תצפית מיוחדים. צילום: דוברות המשטרה

במבצע שהמשיך בסוף השבוע האחרון, פעלו עשרות שוטרי ומתנדבי מג"ב יחד עם יחידת הג'יפים, שוטרי תנועה, השומר החדש, פקחי קרן קיימת לישראל, פקחי רשות הטבע והגנים, צוותי בטחון של המועצות מגידו וגליל תחתון, יושב ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי, קב"טי המועצות, לוחמי החטיבה הטקטית של מג"ב, מסוק, רחפן והסיירת הירוקה.
המבצע התמקד ברכבי שטח אשר גורמים נזק לתוצרת ולתשתיות בשטחים החקלאיים תוך שימוש בחסמים, מארבים ובאמצעי תצפית מיוחדים.
במהלך המבצע נבדקו מאות רכבי שטח שונים, בשתי המועצות נרשמו סה"כ 42 דוחות תנועה, ביניהם 13 דו"חות לרכבי דו גלגלי / טרקטורונים, קטין נוהג, נהיגה ללא רישיון, השבתות, נהיגה תוך שימוש בפלאפונים סלולריים, דו"חות הפרת בידוד ועוד.
במהלך המבצע נתפסו חשודים "על חם" כשהם רוכבים בשדות החקלאיים והורסים את השדות.
רס"מ יגאל כהן, מש"ק מגידו: "לאורך השנה אנחנו עושים כל חודש מספר מבצעים מסוג זה. המבצעים נועדו לשמור גם על תחושת הבטחון של התושבים והמטיילים וגם לשמור על השדות החקלאיים ועל התוצרת החקלאית. בנוסף אנו עדים לאירועי תאונות של טרקטורונים ורכבי שטח והמטרה היא גם לשמור על חייהם ובריאותם של הרוכבים. אנו נמשיך לפעול בנושא במסגרת המבצע וגם בשגרה".

עפולה: הכנות לקראת החורף

|

תאונת דרכים קטלנית בסמוך לגבעת עוז

|