גלבוע/גליל: הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת פתיחת העונה

בעלי הקבוצה חיים אוחיון: "השחקנים פה לא פחות טובים מאלו שהביאו אליפות". ראש מוא"ז הגלבוע נור: "גאים שפעם אחר פעם אנחנו מצליחים להעמיד פה קבוצה מצליחה שמתחברת לתושבים". ליובין: "יש פה קבוצה יוצאת דופן בכדורסל הישראלי בעשור האחרון, אני לא זוכר קבוצה כל כך ישראלית וכל כך צעירה". במשחק שהתקיים לאחר מכן נגד ראשל"צ, אחד הסלים קרס והמשחק הופסק

הפועל גלבוע/גליל ערכה אמש את מסיבת העיתונאים החגיגית והמסורתית לקראת פתיחת העונה. במעמד בעלי המועדון חיים אוחיון, ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור, מנכ"ל המועדון ארצי פרטי, נתנאל ארצי ויותם חנוכי, שני הקפטנים המשותפים, ונציג האוהדים תמיר אסטרוגו. אל מסיבת העיתונאים באו אנשי תקשורת מהערוצים הגדולים והמקומיים. את מסיבת העיתונאים הנחתה אסתר'קה ראובן, רכזת המנויים והשיווק שבין היתר אחראית על הקשר של המועדון עם הקהילה.
לאחר מסיבת העיתונאים נערך משחק הכנה מול מכבי ראשל"צ שהופסק בדקה השלישת ברבע השני בעקבות קריסתו של אחד בסלים במגרש. ולאחר בחינת מצבו החליטו השופטים לא לחדש את המשחק, והבהרה בעניין זה פורסמה בכלי התקשורת הארציים והמקומיים, ובפייסבוק הקבוצה.

ניק וורד מביט המום בסל שקרס לאחר שנתלה עליו
הסנטר של הגלבוע, ניק וורד מביט המום בסל שקרס לאחר שנתלה עליו

ראשון הדוברים היה עובד נור שציין את השותפות הארוכה של המועצה עם הבעלים, ואת החיבור של הקבוצה לקהילה. נור: "אנחנו בגלבוע פותחים פה שנה 12,הספורט בגלבוע הוא קודם כל חינוך, ערכים וחיבור לקהילה. אנחנו מאוד גאים שפעם אחר פעם אנחנו מצליחים להעמיד פה קבוצה מצליחה שמתחברת לתושבים. למדנו כמה השחקן השישי, שזה האוהדים הנפלאים שלנו, יודעים לתת את הערך המוסף. אני רוצה להגיד להם תודה ולחיים אוחיון תודה גדולה על החזון".
אחריו דיבר בעלי הקבוצה חיים אוחיון, שהתייחס לסגל הצעיר והחדש שנבנה השנה ואמר כי "השחקנים שיש פה היום לא פחות טובים מאלו שהיו פה בשנת האליפות. ככל שחולף הזמן ואני מסתכל על שחקנים שהיו בקבוצה, גם בתקופה כאן וגם בכפר בלום, כמו כספי, מקל, אוחיון, אליהו, כדיר ועוד רבים וטובים אחרים, אני חושב שמי שיש לנו היום לא פחות מוכשרים, אלא רק צריכים את ההזדמנות. יש לנו כל מה שצריך כדי לחזור על ההצלחות, אם לא נהיה פצועים נוכל להביא הרבה הישגים. כבר עשינו את זה ואפשר לעשות את זה שוב. אנחנו היום המועדון מס' 2 בארץ במספר הקבוצות הפעילות, ההצלחה מתחילה מלמטה".

המנכ"ל ארצי פרטי: "זה לא מובן מאליו להיות פה אחרי מה שחווינו בקיץ האחרון. יש לנו סגל חדש, רענן, תוסס וצעיר בצביון של הגלבוע, ביחד עם ליאור (ליובין) שקיבלנו אותו בזרועות פתוחות. הוא מתאים לנו כמו כפפה ליד. הוא היה פה לפני ויהיה גם אחרי. יש לנו בסגל חמישה בוגרי מחלקת הנוער, אין לזה אח ורע בשום מועדון אחר בארץ, אנחנו גאים בזה מאוד וזו זכות גדולה. יותם הוא הקפטן הכי צעיר בליגה אי פעם ביחד עם נתנאל שידריך אותו וזו גאווה גדולה. נמשיך להעמיק את הקשר עם הקהילה".


לשון ההבהרה שפרסמה הקבוצה: "למתקן יש רישיון עסק בתוקף, תיק מתקן כדין, ואת כל האישורים של כלל הגורמים השונים, והכל בהתאם לדרישת החוק. נדגיש כי הסל עצמו מעוגן לרצפת הפרקט בהתאם לתקן, ורק לפני חודשיים, ב-15/07/19, הוא נבדק בשנית ע"י הגורמים המוסמכים וניתן האישור והתקן לשימוש בו. עדכנו את כל הגורמים המוסמכים, וככול הידוע לנו, בעקבות מקרה זה תתבצע כעת בדיקה מקיפה במטרה למנוע מקרים כאלה בעתיד בכלל מתקני הספורט בארץ. אנו מתנצלים בשנית בפני קהל אוהדינו וקבוצת מכבי ראשון על עוגמת הנפש, ועושים ככול יכולתנו למנוע מקרה זה בשנית".המאמן ליאור ליובין: "מצאתי כאן את אותה החמימות והישראליות שהכרתי מהקדנציה הקודמת, אני שמח מאוד על החיבור שיש פה בין הערכים של האיזור לקבוצה. יש פה קבוצה יוצאת דופן בכדורסל הישראלי בעשור האחרון, אני לא זוכר קבוצה כל כך ישראלית וכל כך צעירה. היא צריכה להיות העתיד של הכדורסל הישראלי. בכל קיץ המדינה הולכת אחרי הנבחרות הצעירות ויש לנו כאן לא מעט נציגים שלהן. יש לנו ישראלים צעירים ומוכשרים ואני גאה להיות זה שיעזור להם ויכוון אותם, בטח במרקם אזורי כל כך מיוחד. הגלבוע והגליל, הסיפור הזה ביחד, הוא דבר מיוחד בכדורסל הישראלי, כנראה לעולם. אני בטוח שנעשה משהו מאוד מיוחד השנה. החיבור פה הוא שונה לחלוטין וזה מאוד מאוד מרגש".

נתנאל ארצי: "אני רוצה להגיד תודה לכל מי שיושב פה בשולחן שנתן לי את האמון להיות הקפטן, כמו שליאור אמר, אנחנו קבוצה צעירה ורעבה מאוד. אנחנו רוצים לנצח ולהגיע הכי רחוק שאפשר. גלבוע זה הבית הראשון שלי, אני חי את המקום וכששואלים אותי אני תמיד מדבר על השקט והמשפחתיות שיש כאן. אני רוצה להגיד תודה רבה לכל מי שקיבל אותי כאן בחיבוק ושיהיה לנו המון בהצלחה".יותם חנוכי: "אני רוצה להודות לכל מי שתרם ופעל לכך שהקבוצה הזו תמשיך להתקיים. אני מאחל לנו עונה מוצלחת ונמשיך לייצג את הקהילה והאיזור בכבוד. אני מקווה שתהיה עונה שמחה. גדלתי בתוך המערכת הזו, על דגן יבזורי וחואקין שוכמן שאני מכיר מהשנים האחרונות בחדר ההלבשה, אני מרגיש מוכן ובשל".
נציג האוהדים תמיר אסטרוגו: "היה קיץ מאתגר, ובגלל מה שעברנו, אנחנו האוהדים מגיעים הרבה יותר נחושים ומחויבים ועם המון ציפיות. אני רוצה להגיד תודה בשם כל אוהדי גלבוע/גליל לראש המועצה עובד נור, לבעלים חיים אוחיון ולמנכ"ל ארצי פרטי על העבודה הקשה שלהם שמאפשרת את העונה הזו וגם על המאמצים שנמשכים כדי לוודא שהפרויקט החשוב הזה יישאר בגלבוע עוד שנים רבות. אני רוצה להודות לכם על כך שאתם רואים באוהדים שותפים לעשייה, זה לא מובן מאליו. ברוך השב ליאור, התגעגענו, אנחנו בטוחים שנראה שוב קבוצה מחויבת שכיף לראות אותה. אין ראויים מיותם ונתנאל להיות הפנים של המועדון".

לשון ההבהרה שפרסמה הקבוצה: "למתקן יש רישיון עסק בתוקף, תיק מתקן כדין, ואת כל האישורים של כלל הגורמים השונים, והכל בהתאם לדרישת החוק. נדגיש כי הסל עצמו מעוגן לרצפת הפרקט בהתאם לתקן, ורק לפני חודשיים, ב-15/07/19, הוא נבדק בשנית ע"י הגורמים המוסמכים וניתן האישור והתקן לשימוש בו. עדכנו את כל הגורמים המוסמכים, וככול הידוע לנו, בעקבות מקרה זה תתבצע כעת בדיקה מקיפה במטרה למנוע מקרים כאלה בעתיד בכלל מתקני הספורט בארץ. אנו מתנצלים בשנית בפני קהל אוהדינו וקבוצת מכבי ראשון על עוגמת הנפש, ועושים ככול יכולתנו למנוע מקרה זה בשנית".

הצהרת כוונות: הפועל עפולה מתבססת במקום הראשון לאחר ניצחון ענק במשחק העונה

|

"אדום עולה": גרסת משפחת ראובן

|