גלבוע/גליל: הפסד דרמטי ביורופקאפ לאחר הארכה 90:91

גלבוע גליל החמיצה ביום רביעי האחרון, ניצחון ראשון ביורופקאפ על סרגוסה הספרדית לאחר שכבר הובילה על האורחים בהפרש דו ספרתי. בהארכה ללא חנוכי והארל שיצאו בחמש עברות, נכנעו שחקניו של קפלן. הצטיינו פרנטס עם 7 נק', אביבי עם 20 נק' ו-10 ריב' וסשה עם 18 נק'. ביום ראשון תצא הקבצה למשחק חוץ מח' מס' 3 בליגת ווינר סל מול חולון

הפועל גלבוע גליל שנמצאת ביכול לא רעה בניגוד לרצף ההפסדים במשחקי ההכנה ופתיחה ליגה בהפסד לבאר שבע והפסד לרג'יו אמיליה ביורפקאפ, שחקניו של קפלן גברו במשחק מצוין על מכבי תל אביב בגן נר, והיו קרובים מאוד מאוד לנצח את סרגוסה הספרדית לאחר הארכה ודות צמודות ומותחות.
גלבוע פתחה טוב את המשחק, סרגוסה נכנסו מאוחר יותר למשחק והצליחו להעלות ליתרון. רבע ראשון יתרון נקודה לספרדים- 16:15.
ברבע השני שחקניו של קפלן הדקו את ההגנה ודייקו בקליעות – 25 נק' לעומת 15 של סרגוסה וירדו בהפסקה ביתרון. תוצאת מחצית- 40:31.
ברבע השלישי, הספרדים הצליחו לצמק, ולהשוות, ומרגע החל להתפתח משחק צמוד. סיום רבע שלישי 59: 54.
ברבע הרביעי נמשך המשחק הצמוד, חנוכי והארל יצאו בחמש עבירות. בריסקר אביבי ופרנטס לקחו אחריות וניווטו את המשחק. הספרדים עלו ליתרון 78:75. שריקה לעבירה על בריסקר בזריקה לשלוש בשנות האחרונות למשחק שלחה את הגארד הישראלי שלקו שדייק את שלושתם, כפה הארכה על הספרדים. בהארכה נמשך המשחק הצמוד, שהיתרון עובר מצד לצד. אבל כמה החלטות רעות ואי דיוק בקליעות ומנגד הספרדים עלו ליתרון של 4 נק'. קפלן הזעיק פסק זמן לתרגיל שצלח בחלקו. בסיום כאמור 90:91 לספרדים.
ביום ראשון הקרוב תצא גלבוע למשחק חוץ קשה מול חולון המצוינת.
קלעו לגלבוע/גליל: פראנטס 27 (6-11 לשתיים, 3-5 לשלוש, 6-7 מהקו, 8 אסיסטים, 3 חטיפות, 5 איבודים), אביבי 20 (3-5 לשלוש, 10 ריבאונדים), קיליה-ג'ונס 18 (7-13 מהשדה), בריסקר 9 (5 אסיסטים), הארל 8 (3-10 מהשדה, 13 ריבאונדים, 4 אסיסטים), חנוכי וקורנליוס (1-7 מהשדה, 4 איבודים) 3 כ"א, סרור 2. כן שותף: תום מעיין.

עפולה: בית הספר לכדורגל הכפיל השנה את כמות הנרשמים

|

הפועל עפולה: יובל שאווט פורש, מונה למנהל המקצועי של המועדון

|