גאווה: שרשרת הישגים למועדון הטניס בעפולה

הטניסאי הצעיר עידו תורג'מן זכה במקום הראשון באליפות הצפון ביחידים ובזוגות, הטניסאית ליזה שייקיס  ייצגה את ישראל בטורניר נחשב בארה"ב ובקרוב תצא לטורנירים באירופה. כמו כן, דיקלה צמח וקרן שטינמן קטפו את המקום הראשון והשני באליפות ישראל לגילאי 35/40. צילום: מועדון הטניס

מועדון הטניס בעפולה ממשיך לקטוף הישגים: הטניסאי הצעיר והמבטיח עידו תורג'מן בן ה-14 זכה במקום הראשון בשני הטורנירים של אליפות הצפון ברצף עם תצוגת טניס איכותית כשהוא מנצח בדרך אל הגביעים יריבים חזקים. בכך לא הסתיימו הזכיות של תורג'מן המבטיח שקטף את המקום הראשון גם בטורניר הזוגות של אליפות הצפון יחד עם סיני נחמני בן ה- 14 מעפולה וכך השלים דאבל אישי מבלי להשמיט אף מערכה. בגזרת הבנות הייתה זאת סשה זובטוב בת ה-12 מנצרת עילית המתאמנת במועדון בעפולה שזכתה אף היא במקום הראשון בטורניר אליפות הצפון האחרון והוסיפה עוד גביע לארון הגביעים שלה.

במקביל, ייצגה ליזה שייקיס, בת 14 מעפולה שנחשבת לאחת הטניסאיות הטובות והמבטיחות בארץ, את המועדון מעפולה בטורנירים בארה"ב כחלק מסגל נבחרת ישראל. שייקיס השיגה ניצחונות גם במשחקי היחידים וגם בזוגות והייתה חלק משמעותי בהישגי הנבחרת בחודש הבא תצא לתחרויות באירופה על מגרשי החמר כשהיא מלווה באחותה סופי שייקיס אף היא שחקנית בכירה מעפולה.

ליזה שייקיס ועידו תורגמן שטפו הישגים נפלאים עם הדור הבא של הטניס מעפולה
ליזה שייקיס ועידו תורגמן שקטפו הישגים נפלאים עם הדור הבא של הטניס מעפולה

בימים אלה נמצאות קבוצות הליגה של המועדון בישורת האחרונה לפני משחקי הסיום שיקבעו את גורלן לעונה הבאה. השנה משחקות ארבע קבוצות בליגות השונות כולל קבוצת נשים ליגה א' עם השחקניות לידה מירושניקוב, דקלה צמח, וקרן שניטמן כאשר האחרונות מתחרות גם בסבב הנשים של איגוד הטניס דרג ב'. השתיים זכו בחודשים האחרונים בהישגים נפלאים כאשר שטינמן קוטפת את המקום הראשון באליפות ישראל וצמח מסיימת במקום השני ואילו לפני כחודשיים סיימה צמח במקום הראשון באליפות נתניה הפתוחה לגילאי 35/40. קבוצת ליגה ב', שכרגע נמצאת במקום הראשון שלושה מחזורים לפני סיום העונה, כוללת את רואי פרבר, שחר אלרום, סיני נחמני, רון שם טוב ועידו תורג'מן. יש לציין כי השחקנים התחרותיים מתאמנים בין 5-6 ימים בשבוע ומשקיעים מידי יום בממוצע כחמש שעות אימון עם המאמן יוני וילנד.

 

 

 

 

 

 

גלבוע/גליל: הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת פתיחת העונה

|

אדריאן רוצ'ט רוצה לעזוב לכפר סבא: "אי אפשר להחזיק אף שחקן בכוח" 

|

החתמה משמעותית: אדגר סוסה חתם בגלבוע/גליל

|