בשורה לנשות עפולה והסביבה: מרכז בריאות האישה של כללית בעפולה עבר למרכז לרפואה יועצת

מרכז בריאות האישה של כללית עבר השבוע למרכז לרפואה יועצת החדשני והמתקדם, הממוקם במתחם התחנה, ברחוב שדרות יצחק רבין 20. צילום: דוברות מחוז צפון

מרכז בריאות האישה משרת אלפי נשים מעפולה והסביבה ממוקם כמרפאה רחבה המעניקה את כל השירותים למטופלות על פני קומה אחת גדולה, וקיימים בו חדרי טיפולים מרווחים ונוחים למגוון הטיפולים המוצעים במרפאה ,לרווחתן של המטופלות.
ד"ר שלמה בטינו, מנהל המרכז לבריאות האישה של כללית  בעפולה, אמר "המודל הייחודי של מרכז בריאות האישה, הוא לתת מענה כולל בכל תחומי הרפואה המגוונים המתמקדים באישה על ידי צוות רב מקצועי המורכב מרופאים ואחיות מומחים ומנוסים, והכל תחת קורת גג אחת".
במרכז בריאות האישה ניתן לקבל שירותים רפואיים בתחומים הבאים: סקירת מערכות, שקיפות עורפית, , אולטרסאונד על ידי שלושה רופאים סוקרים, בדיקות פוריות על ידי מומחה לפוריות, בדיקות צוואר הרחם על ידי שלושה רופאים מומחים בתחום, מעקב הריון בסיכון, מרכז מחוזי לטיפולי אנדומטריוזיס, מרפאת גיל מעבר, סדנאות לקידום אורח חיים בריא.בנוסף למעבר המרכז לבריאות האישה, נחנך בית המרקחת חדיש ומרווח במרכז לרפואה יועצת. בבית המרקחת החדש יש 3 עמדות, כולל עמדה מונגשת לנכים ורחבת המתנה מרווחת ונוחה.
בית המרקחת החדש בהנהלת הרוקח באסם ח'טיב, משתרע על פני כ – 100 מ"ר ומאפשר הקפדה על פרטיות המטופל. בבית המרקחת ימכרו תרופות מרשם, ויטמינים, תוספי מזון ותרופות ואביזרים נוספים לטובת המטופלים.

בריאות האישה עפולה - מבנה הישן. צילום: כללית מחוז צפון
בריאות האישה עפולה – מבנה הישן

"המרכז החדש הוא חלק מפיתוח והרחבת שירותים של כללית מחוז צפון והתאמת השירותים לצרכי האוכלוסייה ההולכת וגדלה בעפולה אנחנו שמחים על פתיחתו של בית המרקחת במרכז לרפואה יועצת והפעלתו מדי יום, כולל יום שישי. פתיחת בית המרקחת ייתן מענה לביקוש הרב לשירות באזור וישפר את זמינות עבור ציבור לקוחותינו" סיכם ד"ר מרדכי דיין, מנהל כללית מחוז