בסוכות בעפולה: ליגת החובבים הארצית ע"ש שחקן העבר אבי כהן ז״ל

במהלך האירוע ייחנך מגרש כדורגל של דשא סינטטי, חדיש ומודרני, שנבנה בעלות של 800,000 שקלים

מרכז הספורט החדש בעפולה קורם עור וגידים: בשעה טובה ייחנך בחול המועד סוכות (ברביעי הבא) מגרש כדורגל שחב״ק (שחקן בקהילה) שיהיה לשימוש תלמידים ותושבי העיר.
המגרש החדש הוקם ברחוב מנחם בגין פינת קרן היסוד בעלות של 800 אלף שקלים כאשר משרד התרבות והספורט העניק תקציב בסך 600 אלף שקלים ו-200 אלף שקלים של הרשות המקומית.
כאמור, זהו המגרש הראשון במתחם הספורט החדש ובקרוב תסתיים בנייתו של אולם כדורסל מפואר ובהמשך ייבנו מגרשי כדורגל נוספים.
באגף הספורט של רשת "שחקים" המנהלת את הספורט העירוני יחנכו את המגרש המרשים בחול המועד סוכות, יום רביעי, בין השעות 19:00-22:00 במעמד ראש העירייה אבי אלקבץ, יו"ר דירטוריון שחקים אלי מלול והנהלת העירייה.
לאחר טקס החניכה יארח המגרש לראשונה את ליגת החובבים הארצית ע"ש שחקן העבר אבי כהן ז״ל. האליפות מתקיימת מדי שנה מאז שנת 2011 והפכה להיות אירוע השיא של כדורגל החובבים בישראל המאורגנת על ידי משרד התרבות והספורט וארגון מדינת הכדורגל.באגף הספורט החליטו כי לאור מקרי ונדליזם שאירעו במגרשים דומים ביישובים שונים, יותקנו במקום מצלמות אבטחה ומערכת כריזה שיהיו מחוברות אונליין למוקד העירוני.
מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז, אמר: "אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת מתקני וענפי ספורט שונים לתושבי העיר. הקמת מגרשי ספורט ברחבי העיר הם חלק מהתוכנית העירונית לעידוד אורח חיים בריא ולהעלאת איכות החיים בעיר בהובלתו של ראש העירייה אבי אלקבץ"
ראש העיר עפולה אבי אלקבץ אמר: ״אנחנו שמחים להמשיך ולקדם את הקמתם של מתקני תרבות וספורט חדשים לטובת הקהילה ברחבי העיר. אני שמח לבשר כי בימים אלה התקבל אישור להקמת חמישה מגרשי כדורגל נוספים בשכונות השונות ברחבי העיר".