בית ספר 'רימונים' בעפולה חוגג עשור

ביה"ס לחינוך מיוחד שהוקם לפני כעשר שנים על ידי ראש העיר אבי אלקבץ זכה השנה בפרס החינוך בתזמון נפלא לקראת חגיגות העשור. צילום: עיריית עפולה

בית ספר 10: מספר חודשים לאחר שזכה בפרס החינוך המחוזי למצוינות, יציין בית הספר לחינוך מיוחד 'רימונים' בעפולה עשור שנים להיווסדו.
את בית הספר הקים אבי אלקבץ מתוך רצון לתת מענה חינוכי המבוסס על גישה רגשית-טיפולית המיועד לתלמידים בעלי אינטליגנציה תקינה ומאפיינים רגשיים המגיעים אליו מכל הצפון. בתחילת הדרך למדו בבית הספר 24 תלמידים וכיום לאחר עשור שנים של הצלחות לומדים בו כ-150 תלמידים בכיתות ז'-י"ב.
בית הספר פועל בהתאם לערכי מצוינות ארגונית EFQM ופעל רבות להקניית ערכים ומורשת לצד תכניות העצמה לתלמידים ומטרתו להביא את בוגריו לסיום של 12 שנות לימוד והכנה לקראת שילובם במסגרות ההמשך שם יתפקדו באופן עצמאי כאזרחים התורמים לחברה בישראל.
ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בביקוריי בביה"ס בעשור האחרון הייתי עד לעשייה חינוכית ענפה ולבניית בית חינוך מעצים עבור תלמידיו. אני גאה בהישגים המרשימים של בית הספר, צוות המורים ותלמידיו ובראשם פרס החינוך. יישר כוח לצוות החינוכי ולעומדת בראשו מנהלת ביה"ס, דורית חן, על הצטיינות וקטיפת הפרסים בתחום המצוינות הארגונית, זה"ב ופרס החינוך המחוזי בשנת הלימודים הנוכחית. אני בטוח כי גם השנים הבאות תהיינה גדושות בעשייה חינוכית מבורכת והצלחות רבות".

עלו על הגל

|

יוצאים מהקופסא

|