בויצו ניר העמק פותחים שנה בגדנ"ע

למרות העובדה כי מדובר ביום הראשון לשנה"ל, החליט צוות השכבה בראשות הרכזת נורית מזרחי, לא לוותר על ההזדמנות ולהעניק לתלמידים את האפשרות "לטעום" מהתחושה הצבאית.

תלמידי שכבה י"א בכפר הנוער ויצו ניר העמק פתחו את שנת הלימודים באופן לא שגרתי עם היציאה לגדנ"ע בשדה בוקר. התלמידים התייצבו ערוכים ומוכנים לשבוע הגדנ"ע בדרום, כפי שתוכנן עוד בסיום השנה הקודמת.
התאריך נקבע על ידי האגף הממונה במשרד הביטחון ולמרות העובדה כי מדובר ביום הראשון לשנה"ל, החליט צוות השכבה בראשות הרכזת נורית מזרחי, לא לוותר על ההזדמנות ולהעניק לתלמידים את האפשרות "לטעום" מהתחושה הצבאית.
"המטרה של הגדנ"ע היא לחשוף אותם לצה"ל: למשמעת, לתנאים, לאוכל, לדרישות. אני רואה בזה זכות גדולה מאד, בפרט כאשר הם עתידים להתגייס בעתיד הלא רחוק", הדגישה נורית את החשיבות של השבוע הזה. "מעבר לזה שמדובר בחוויה שהם מצפים לה תקופה ארוכה. אין לי ספק כי ההשתתפות בגדנ"ע תתרום להם בהמשך", סיכמה. במהלך השבוע "הפכו" תלמידי השכבה לחיילים לכל דבר, עם מפקדים אישיים ולוחות זמנים צפופים, תוך שהם עוברים אימוני כושר, תרגילים צבאיים וכן זוכים להוקרה בטקס סיום מכובד.

 

המכללה האקדמית כנרת חוזרת לשגרה – פרופ' שמעון גפשטיין נשיא המכללה

|

מגדל העמק: חזרה לשגרת לימודים, בהדרגה

|