בדרך אל האושר

נירית ארדורמז מעפולה, מטפלת רגשית בילדים כתבה ספר ילדים "אושר וכובעי הקסם" העוסק בנושא החשוב ויצאה לגיוס המונים שעתיד להסתיים בעוד פחות מחודש בתקווה שיראה אור ויסייע להורים וילדים

לפני מספר שנים כאשר עוד הייתה סטודנטית לפסיכותרפיה, החלה נירית ארדורמז מעפולה התמחות במסגרתה ליוותה תלמיד צעיר בבית הספר יסודי באחת הערים במרכז הארץ והבינה שבחרה במסלול הנכון.
החיבור של ארדורמז והתלמיד שהיה זקוק לטיפול רגשי היה כל כך חזק שבסיומו החליטה הסטודנטית הצעירה מעפולה שזה הייעוד שלה. "שמחתי על כך שבחרתי במסלול הנכון וחשבתי לעצמי שעד כמה זה יהיה נפלא לתת לכל ילד וילדה את תחושת המסוגלות והאמונה שהם יכולים להצליח וכבר אז הרעיון של הספר היה במוחי" סיפרה השבוע ארדורמז.
כיום, אחרי שסיימה את לימודיה, נישאה, הפכה לאמא למיה ופתחה קליניקה לטיפול רגשי בילדים ונוער מגיל 6 ועד גיל 18, היא החליטה להגשים את החלום ולהוציא את הספר עליו חלמה לאור.
"הספר נכתב מתוך הילדה הקטנה שבי שרצתה פעם לגדול, להיות אישה מצליחה, עם ביטחון ואמונה עצמית. אחרי שעשיתי את זה ועמדתי במשימות של עצמי, החלטתי שאני רוצה שהסיפור שלי יהיה אפשרי גם עבור ילדים אחרים ולכן החלטתי לכתוב את הספר ולנסות להוציא אותו לאור" סיפרה השבוע ארדורמז והוסיפה: "הספר המיועד לילדים בגילאי 4-11 ומספר על ילד בשם אושר המתמודד עם כל הנקרה בדרכו בעזרת חמישה כובעי קסם הנותנים לו כוחות כאשר כל אחד מהכובעים מעניק כוח אחר ביטחון, שמחה, שליטה, אמונה וכובע 'כל יכול'.
אושר מגלה במהלך הסיפור כי כוחותיו האמתיים נמצאים עמוק בפנים ולמעשה הרעיון מעביר את המסר כי הדרך אל האושר, ההגשמה וההצלחה נמצאים בתוכנו ועלינו להכיר את הכוחות שלנו".

• "אין לי ספק שהספר ישמש ככלי טיפולי הן להורים והן לאנשי טיפול וחינוך בפרט"

כמו גיבור הספר אושר, כך גם הסופרת הצעירה ארדורמז החליטה לצאת למסע לעבר האושר למרות שידעה שאין בידיה את המשאבים הדרושים להוצאת ספר ביכוריה לאור.  לכן, החליטה לפני כשבועיים לצאת לקמפיין גיוס המונים באתר "הדסטארט" שעתיד להסתיים בעוד כשלושה שבועות. ארדורמז קוראת לתושבי עפולה ובכלל להצטרף למסע שלה ולהיות שותפים להוצאת המיזם לפועל לטובת ילדים רבים הזקוקים לחיזוק ולעזרה. "מלבד השותפות בפרויקט החשוב יוכל כל תומך או תומכת בפרויקט ליהנות מתשורה כגון עותק של הספר וסדנת העצמה חווייתית לילדים הכוללת פעילות ותיק הפתעות לילדים המשתתפים ו'ארגז כלים' להורים לעבודה פרקטית עם הילדים. "אין לי ספק שהספר ישמש ככלי טיפולי הן להורים והן לאנשי טיפול וחינוך בפרט".
יש לציין כי שיטת הגיוס עובדת על "הכל או כלום" עד להגשת היעד שהוצב ובמידה ולא הושג היעד המבצע בטל ומבוטל. להשתתפות בקמפיין הגיוס היכנסו לאתר "הדסטארט" וחפשו "אושר וכובעי הקסם

חנוכה של אור בעפולה

|

מגדל העמק: עונת התאטרון יצאה לדרך

|

'כוחה של האמנות'

|